Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Основні способи економії на Aliexpress

способи економити гроші на Аліекспрес

Основні способи економії на Aliexpress

Нові та постійні клієнти китайського торгового онлайн-майданчику часто задають питання, як економити гроші на Аліекспрес, здійснюючи покупки. Хоча деякі товари з Китаю коштують набагато дешевше, ніж в наших онлайн-магазинах, можна заплатити ще менше за покупку з Алі якщо знати деякі хитрощі, про які ми поговоримо в цій статті.

Як економити на покупках в Аліекспрес, використовуючи кешбек

Кешбек – це повернення певної суми від покупки. Щоб отримати кешбек, необхідно скористатися одним зі спеціальних сайтів, наприклад, LetyShops. Як застосовувати цей сервіс читайте тут. Погодьтеся, приємно отримати назад невеликий відсоток від покупки, щоб потім використовувати його для інших замовлень з Китаю.

Економія на Aliexpress з допомогою купонів

Купони – це знижки, які пропонують продавці за покупки на певну суму. Також купони дарує своїм клієнтам сам Аліекспрес. Часто китайський торговий майданчик влаштовує для клієнтів конкурси, де можна виграти знижку. Активні купони видно, коли покупець оформляє замовлення.

Гарячі товари на Алі – ще один спосіб заощадити

Гарячі товари – окремий розділ, де пропонується істотне падіння цін на певні групи товарів. Знижки тут дійсно суттєві. Це обумовлено бажанням деяких продавців з Алі розкрутити свій магазин і підняти рейтинг. Купуючи речі за хорошою ціною, покупці з радістю ставлять максимальні оцінки і пишуть позитивні відгуки.

Економія на мобільному додатку сайту

Товари з Аліекспрес, куплені з допомогою спеціального мобільного додатку, обходяться клієнтам сайту набагато дешевше. Таким чином, китайський торговий майданчик прагне популяризувати свою програму для мобільних пристроїв.

Розпродажі на Aliexpress

Кілька разів в рік на китайському сайті проходять масові розпродажі. Наприклад, 11. 11 Алі відзначає всесвітній день шопінгу, під час якого продавці знижують ціни на свої товари до 15%. Також на торговому майданчику пропонуються знижки під час чорної п’ятниці, в період новорічних та інших свят.

Як економити гроші на Аліекспрес: ще кілька способів

Aliexpress – це свого роду онлайн-ринок, де прийнято торгуватися. Домовитися про знижку ви можете безпосередньо з продавцем, наприклад, якщо ви збираєтеся зробити в його магазині кілька покупок. Крім того, ціни товарів можуть змінюватися. Тому, якщо ви можете почекати з покупкою, занесіть цікаву для вас річ в обране, щоб періодично перевіряти її вартість.

І останній спосіб, який дозволить економити гроші на Аліекспрес – спілкування на різних форумах. Їхні учасники часто діляться інформацією про знижки в онлайн-магазинах. Цей метод підійде для комунікабельних людей, які люблять відвідувати всілякі чати в інтернеті.

(Без рейтингу)
Loading...