Огляд електробритви Xiaomi Electric Shaver з Аліекспрес

Огляд електробритви Xiaomi Electric Shaver з Аліекспрес

Як відомо Xiaomi під своїм суббрендом Mijia випускає здебільшого продукти так чи інакше мають відношення до власної екосистемі розумного будинку. Читайте наш огляд бритви Xioami з AliExpress.

Цього разу ми зробимо огляд електробритви Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver. До розумному будинку на наш погляд відношення вона має опосередковане, так як ніякого Bluetooth модуля як в розумних зубних щітках тут немає, та й чи потрібен він в портативну електробритву.

Головною особливістю новинки є компактність, ергономіка і якісні матеріали використані в процесі виробництва. Xiaomi не вперше використовувати імпортні матеріали для своїх продуктів, в даному випадку для виробництва ріжучої головки електробритви обрана надтверда японська сталь яка використовується при виробництві Катан, її твердість згідно завіренням виробника дорівнює 60 HRC.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Купівля та Розпакування Mi Home USB Rechargeable Electric Shaver

Перш ніж перейти до розпакуванні і безпосередньо огляду електробритви Mi Home Electric Shaver кілька слів варто приділити моменту покупки. Замовляли ми її на AliExpress як, втім, і більшу частину продукції Xiaomi. Банально через більш вигідної ціни, швидку доставку і звичайно ж оригінальність продукції. Тут же магазин безпосередньо у виробника закуповує товар оптовими партіями, завдяки чому може гарантувати більш низьку вартість і якість продукції виключаючи будь-контрафакт.

Товар був відправлений вже на другу добу з моменту оплати, для ще більшої економії ми скористалися послугами кешбек-сервісу. В якості перевізника була вказана китайська логістична компанія AEROTRANS, яка доставляє товари в Україну та країни СНД транзитом через Азербайджан. За підсумком з моменту замовлення до отримання пройшло рівно 20 днів, при цьому трек-код відслідковувався на всьому шляху прямування посилки.

Упаковка електробритви Сяомі

Упакована електробритва Mijia Portable Electric Shaver в стандартну білу коробку з щільного картону, поверх запаяну поліетиленом. Перше, що викликає приємне здивування при розпакуванні, так це розміри самої електробритви, візуально вона навіть чимось нагадує подарункову запальничку. Корпус повністю виготовлений з матового алюмінію, і навіть глянцева верхня кришка виглядає на перший погляд пластиковою, також виконана із сталі.

На нижньому торці можна виявити USB-C роз’єм для зарядки акумулятора і світлодіодний індикатор. Схоже Xiaomi все ж поступово починає прибирати застарілий інтерфейс micro-USB активно використовуваний раніше. У комплектації крім самої електробритви і стандартної інструкції китайською мовою знаходиться також компактна щіточка для очищення бритви і USB-C кабель, який використовується для зарядки акумулятора.

Упаковка бритви Сяомі

Вага, шумність та інші характеристики бритви від Xiaomi

Вага електробритви Mijia MJTXD01XM від Xiaomi становить всього 100 грам. При цьому всередині знаходиться досить місткий акумулятор, ємності якого вистачає на 30 днів щоденного 3-х хвилинного використання. Також комфортного гоління сприяє двигун число оборотів якого досягає 7800 rpm.

Гарною ідеєю було розташувати кнопку включення на правому бічному торці прямо під кришкою, що виключає будь-яке випадкове натискання в кишені або, наприклад, дорожній сумці. Максимальний рівень шуму при голінні не виходить за рамки 65 dB.

Ріжуче японське лезо знаходиться під захисною сіткою, воно виготовлене за особливою технологією і має хвилеподібний рельєф, що сприяє більш гладкому і комфортному голінню. Особливу увагу потрібно звернути на те, що Mi Home USB Rechargeable Electric Shaver призначена виключно для сухого гоління, звичайно від вологої шкіри або незначного потрапляння крапель води з нею нічого не трапиться, але промивати під проточною водою після гоління її все ж не варто.

Відгук про електробритву Mijia MJTXD01XM від Xiaomi

Тепер безпосередньо про досвід використання електробритви Mijia Portable Electric Shaver. Як і будь-якою сітковою бритвою користуватися нею комфортно тільки за умови невеликої щетини, приблизно до 3 мм, яку збриває вона без особливих на те зусиль. Звичайно фізіологія у всіх різна, але ідея поголити тижневу щетину цією електробритвою найчастіше закінчиться провалом.

Також при загальній оцінці потрібно брати в розрахунок одне ріжучі лезо в той час як більшість навіть самих бюджетних сіткових електробритв мають їх близько 2-3, але тут потрібно перш за все розуміти концепцію електробритви Xiaomi. В першу чергу це портативна дорожня бритва, саме так спочатку вона себе позиціонує. Маючи фінансові і виробничі ресурси Xiaomi вони без особливих зусиль могли б створити серйозного конкурента будь-якій сучасній моделі електробритви, але тут завдання стояло інше.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю заявити, що в цілому зі своїм завданням Xiaomi впоралися на відмінно. Більш того, на сьогоднішній день подібних портативних аналогів з таким же часом автономної роботи і якістю голитися знайти просто нереально, а мініатюрні розміри і вага дозволяють брати її з собою навіть в найкоротша подорож.

Якщо вам потрібна портативна електробритва Ксяомі з Аліекспрес — замовте її нижче.

Огляд електробритви Xiaomi Electric Shaver з Аліекспрес

Якщо ви придбали собі таку, не забудьте поділитися враженнями в коментарях.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий