Доставка та відстеження посилок з AliExpress

Доставка товарів з Аліекспрес в Україну може бути дуже різною, оскільки вона здійснюється різними службами та сервісами. Тому потрібно знати, як відслідкувати посилку з Аліекспрес.

У цьому розділі ви знайдете вичерпну інформацію про те, як проходить доставка посилок з Китаю і зрозумієте на що варто звертати увагу.

Відслідкувати посилку з Аліекспрес – основні способи

Ви завжди можете подивитись актуальний стан відправлення кількома способами:

  • на сайті самого магазину;
  • через спеціальні сервіси;
  • на сторінках українських служб доставки.

Відстежити посилку з Китаю дуже просто, для цього слід тільки скопіювати трек-код вашого відправлення та вставити його в спеціальне поле. Будь-який із трьох вищеперелічених способів покаже де знаходиться посилка. Українські сайти для відстеження Укрпошти та Нової пошти покажуть де вантаж, тільки якщо він вже в Україні.

Служби доставки з AliExpress

Час доставки товару з Аліекспрес залежить від служби доставки (Seller’s Shipping Method, SmallPacket+, China Post AirMail, EMS і т. д.), яка транспортує товар до вас. Читайте наші огляди конкретних компаній, щоб дізнатися більше.

 

China Post Registered Air Mail

Відстеження China Post Registered Air Mail і China Post Ordinary Small Packet Plus

Всім кому встиг полюбитися захоплюючий шопінг в Китаї на таких майданчиках як AliExpress, GearBest, Banggood та ін. напевно захочуть дізнатися, де в даний момент знаходиться їх посилка. Та й до речі, не забувайте економити з кешбеком від Аліекспрес.

Відстежити посилку з Аліекспрес за номером

Де знайти номер посилки Аліекспрес і як відстежити її по ньому

Номер посилки Аліекспрес – унікальний ідентифікатор (трек-код), який присвоюється кожному окремому відправленню товару. Правильно він називається номер відстеження.

Довго йде товар з Аліекспрес

Чому товар з AliExpress йде так довго – основні причини

Користувачі іноді дивуються, чому довго йде товар з АліЕкспрес і запитують чи є на це об’єктивні причини. Давайте розберемося з основними нюансами довгої доставки з AliExpress.

Трек номер без букв

Чому на посилці з Аліекспрес трек номер без букв

Якщо продавець з Аліекспрес прикріпив до посилки трек номер без букв – це означає що він, таким чином, економить на пересилці. Що ж такий код означає для вас, розглянемо в цій статті.

Номер Аліекспрес як шукати

Де знайти і як перевірити номер Aliexpress

Номер Аліекспрес – код, який необхідний для відстеження посилки. Його ще називають трек кодом або трек-номером. Іноді може виникнути плутатина, адже на сайті їх декілька, про що і мова в статті.