доставка ePacket Аліекспрес

Відстеження посилок та доставка товарів службою ePacket

ePacket  Аліекспрес — це популярний спосіб доставки замовлень з китайського магазину, який використовується продавцями для відправлення товарів покупцям. Середній час доставки – від 14 до 23 днів.

Оформленням поштових відправлень ePacket Аліекспрес та їх доставкою займається китайський підрозділ міжнародної транспортної компанії EMS. Вищезазначений підрозділ працює на території Китаю з 1980 року і з кожним роком вдосконалює якість і кількість наданих послуг.

Компанія EMS на своєму офіційному сайті має інструмент відстеження посилок, який дозволяє отримати актуальну інформацію про поточне місцезнаходження поштових відправлень.

Відстеження посилок ePacket Аліекспрес

Відстеження посилок та поштових відправлень ePacket можна виконати за допомогою різних інструментів завдяки тому, що кожному окремому замовленню присвоюється міжнародних трек-номер. Фіксація інформації про пересування посилок відбувається починаючи від оформлення та підтвердження про видачу відправлення одержувачу.

Після відправлення посилки продавець надсилає покупцеві міжнародний трек-номер, який має наступний вигляд: LM123456789CN

Де відстежувати посилки ePacket Аліекспрес

Офіційний сайт EMS — інструмент, що надається самою компанією-перевізником для своїх клієнтів. Ресурс і відстеження доступно англійською мовою. Щоб полегшити знайомство з сайтом, ми перевели форму пошуку інформації.

17track — незалежний і універсальний сервіс, який дозволяє відстежити посилки ePacket з Китаю. До того ж, з допомогою цього сайту можна отримати дані про переміщення замовлень, надісланих іншими популярними методами доставки.

Розділ «Відстеження» сайту Aliexpress — інструмент для відстеження посилок з міжнародним трек-номером, який доступний для всіх покупців у конкретній вкладці товару магазину.

Читайте як відстежувати посилку з Китаю у нашій статті.

Відгуки про ePacket

Доставка посилок та поштових відправлень ePacket в країну призначення майже завжди відбувається без затримок. Графік доставки може зміниться через довге проходження митного контролю на кордоні, а також через не злагоджену роботу державної поштової служби або приватної кур’єрської компанії.

Оцініть статтю

Вам також буде цікаво почитати: