Універсальне відстеження вантажу Aliexpress через track24

Відстежити посилку з Китаю з Track24

Track24 – це найбільша онлайн-платформа з відстеження поштових відправлень у всьому світі. Тут легко відстежити посилку з Китаю чи інших країн.

За допомогою сервісу ви зможете відслідковувати необмежену кількість онлайн-замовлень як Китаю, так і з інших країн.

На сьогоднішній день сайт Track 24 успішно відстежує трек-коди 475 міжнародних поштових компаній і кур’єрських служб (це більше ніж у будь-якого аналогічного сервісу, як українського, так і зарубіжного).

Відстежувати через їхній додаток ще простіше! 470+ поштових служб і логістичних компаній у вас в кишені.

Завантажити додаток Андроїд Трек24 можна безкоштовно.

Що таке трек-код і що означають всі ці символи?

Трек-код (поштовий ідентифікатор, номер відстеження) — унікальний код, що дозволяє стежити за переміщенням поштового відправлення по країні світу.

За регламентом “Всесвітнього Поштового Союзу”, трек-номер (ідентифікатор поштового відправлення) складається з 2х латинських букв, 9 цифр і 2х латинських літер вказують країну відправника (приклад: LM123456789CN).

Перша буква служить як індикатор типу відправлення.

Друга буква позначає тип відправлення, наприклад: авіа, море, ж/д або як звичайна буква.

Останні дві літери служать для позначення країни відправника.

Варіанти позначення типу відправлення:

  • «C» — звичайна посилка (більше 2 кг)
  • «R» — реєстроване лист (менше 2 кг)
  • «L» — звичайне (експрес) лист, трек-коди починаються з цієї літери не відстежуються (виняток LM)
  • «E» — експрес відправлення (EMS), друга літера є порядкової
  • «V» — застрахована лист
  • «А» — лист, не відстежується і не застрахована

Трек-номери, які починаються на LJ або LС відправляються USPS First Class Mail / USPS Priority Flat rate Envelope і відстежити їх неможливо.

Дивіться відеоінструкцію, як користуватись сайтом для відслідковування посилки.

Як дізнатися, де моя посилка з Китаю?

Для того, щоб відстежити посилку з Китаю, і дізнатися де вона знаходиться, достатньо ввести її поштовий ідентифікатор полі зі значком , натиснути мишкою по кнопці Відстежити посилку. Ви практично миттєво дізнаєтеся, де й коли проходила ваша посилка і де вона знаходиться в даний момент.

Відстеження поштових посилок Аліекспрес на сайті Track24 зроблене максимально просто, для того щоб відстежити посилку з Китаю в Україну, вам не знадобиться вводити код з картинки, як це зроблено в подібних сервісах. Цей сервіс, автоматично збирає інформацію з різних сайтів поштових служб і логістичний компаній усього світу, для того щоб ви могли без турбот відстежувати всі свої посилки в одному місці.

Ви можете зберігати всі свої трек-коди, в історії трекінгу, і надалі відстеження посилок буде таким же простим, як і відстеження одного трек-коду. Відстеження поштового відправлення, не така складна процедура, як може здатися.

Більше інформації про відслідковування замовлень з Аліекспрес знайдете в нашій статті.

Як довго чекати посилку з Китаю?

Як це ні дивно, але зараз посилки з Китаю приходять набагато швидше, ніж наприклад в 2013 році.

У середньому, час доставки посилки поштою  займає близько 3 тижнів. Відстеження посилок стає можливим через 1-3 дні після відправки вашого замовлення, та внесення ідентифікатора в поштові системи.

Сервіс track24 здійснює автоматичний трекінг посилок, і в разі зміни статусу повідомляє користувача на e-mail чи sms повідомленням.

Що робити, якщо посилка не відстежується або йде занадто довго?

Ви зробили перше замовлення на aliexpress або ebay і з нетерпінням чекаєте, коли ж продавець відправить  замовлення. Як правило, інформація по трек-коду починає оновлюватися через 7-10 днів після отримання трек-коду, або через 1-2 дні після (реальної) передачі посилки в поштове відділення.

Невеликі магазини видають трек номер відразу, але відносять замовлення на пошту тоді, коли збереться певна кількість посилок, це може бути 1 раз на 7-14 днів.

У більших магазинів, передача посилок поштою відбувається частіше, а відповідно перша інформація по трек-кодах таких магазинів з’являється раніше.

Але що ж робити, якщо пройшов місяць або два, а замовлення так і не приїхало в Україну з Китаю або що ще гірше, посилка не відстежується ні на одному сайті.

Поки активний захист замовлення, чекайте, а якщо днів за п’ять до закінчення захисту посилки з Китаю так і не приїхала, то відкривайте спір.

Така специфіка покупок в Китаї – товари коштують дешевше, але для отримання необхідно почекати.

Просто, перед тим як зробити замовлення, треба бути готовим до того, що посилка може приїхати швидко, за пару тижнів, а може бовтатися два – три місяці, або взагалі не приїхати.

Відстежити посилку з Китаю добре, а переживати – ні!

На Китайських торгових майданчиках Aliexpress, iTao, eBay діє налагоджена система захисту покупців, що у разі обману чи недоставки замовлення буде на вашому боці. Просто чекайте, поки діє захист, слідкуйте за сповіщеннями від Track24, і не хвилюйтеся. Посилка приїде, а якщо не приїде, то продавець поверне вам гроші.

Головне слідкуйте за таймером захисту замовлення, і якщо посилка не приїхала або поштове відправлення не відстежується не пропустіть термін закінчення захисту та завжди відкривайте спір.

Якщо посилка з Китаю в Україну відстежується, а у відповідь на відкриття вашого спору продавець продовжує термін, не варто хвилюватись. Після закриття суперечки почекайте закінчення нового терміну і знову за кілька днів до закінчення захисту відкривайте спір.

І якщо час захисту замовлення, після відкриття другого спору підійшов до кінця, і час реальної доставки перевищив заявлений продавцем термін, то відкривайте спір з вимогою повного повернення грошей з причини того, що замовлення не доставлений в зазначений продавцем термін.

Відстежити посилку з Китаю на Track24 дуже зручно, в чому легко пересвідчитись, якщо скористатись сервісом.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Додати коментар