China Post Registered Air Mail

Відстеження China Post Registered Air Mail і China Post Ordinary Small Packet Plus

Всім кому встиг полюбитися захоплюючий шопінг в Китаї на таких майданчиках як AliExpress, GearBest, Banggood та ін. напевно захочуть дізнатися, де в даний момент знаходиться їх посилка. Та й до речі, не забувайте економити з кешбеком від Аліекспрес.

Незважаючи на те, що майже всі продавці пропоную на вибір відразу кілька видів доставки, найбільш поширеною і частіше всього є безкоштовною є China Post, яку і вибирає переважна кількість покупців.

Тим, хто хоч в якійсь мірі володіє англійською не важко здогадатися, що мова йде про національну поштову службу Китаю. Відразу після відправлення товару, у разі якщо продавець відправив вам замовне (Registered) надсилання в особистому кабінеті на Аліекспрес або будь-якого іншого магазину ви побачите номер для відстеження, іншими словами трек номер (tracking number), для рекомендованого відправлення трек має вигляд типу RJ444213101CN. Після чого за вказаним номером можна взнати статус посилки, де вона зараз знаходиться, використовуючи відстеження China Post Registered Air Mail.

Однак бувають випадки, коли трек номер з Аліекспрес не відстежується, тому внесемо трохи ясності і розберемо основні види доставки надані національної поштовою службою Китаю.

Як відстежити посилку China Post Air Mail

Здавалося б, товар оплачений, трек номер отримано, метод доставки China Post Air Mail, але чомусь номер не відстежується. Часто таке трапляється у випадку, якщо продавець на AliExpress використовує звичайну доставку авіа, без можливості відстеження, максимум що можна дізнатися за цим номером, так те, що посилка прийнята в місцеве поштове відділення і вилетіла до вас, подальша її доля, на жаль, залишається загадкою і залишається лише чекати.

Зазвичай це трапляється тому, що після імпорту в країну призначення, тобто безпосередньо на шляху до вас, у відділі обробки пошти, посилці присвоюється внутрішній трек номер, який вам природно невідомий, до самого моменту отримання посилки на пошті. Принаймні, так було раніше, коли продавці, намагаючись виділитися на тлі конкурентів, використовували найдешевший спосіб доставки, тим самим випереджаючи інших в плані більш низької вартості товару.

Зараз, всі в основному використовують власну доставку, адже всі при цьому задоволені і продавець і покупець. Перший може проконтролювати доставку і переконатися в тому, що посилка дійшла до покупця, а другий спокійно відслідковувати її статус переміщення, тому відстежити посилку China Post Air Mail у переважній більшості випадків можливо.

Відстеження China Post Registered Air Mail до моменту імпорту в вашу країну доступно на офіційній сторінці поштової служби, незважаючи на те, що все там інтуїтивно зрозуміло, сторінка, як і годиться на китайській мові.

Після імпортування, якщо, приміром, ви знаходитесь в Україні, посилку можна відстежувати на офіційній сторінці Укрпошти. Такий же метод використовується, якщо посилка доставляється в інші країни – вводимо трек номер на офіційному сайті місцевої поштової служби і стежимо за її переміщенням.

Сервіс відстеження China Post Air Mail

Сервіс відстеження China Post Air MailСогласитесь, не зовсім зручний, тому спеціально для таких цілей були створені сервіси поштового відстеження, які самі по заданому трек номером отримують дані відразу від декількох поштових служб, після чого на одній сторінці видають звіт про весь шлях переміщення посилки.

На сьогоднішній день сервісів в інтернеті достатня кількість, однак, не всі коректно справляються з поставленим завданням. В якості рекомендації, для відстеження China Post Registered Air Mail можете скористатися перевіреним сервісом який, крім іншого, надає можливість відстежити посилки, відправлені усіма популярними поштовими службами світу, в тому числі SF Express, DHL або 4PX. Інтерфейс сайту доступний російською мовою, навігація інтуїтивно зрозуміла, а в якості бонусу доступний і мобільний додаток для пристроїв з операційною платформою Android і iOS. Тому контроль над доставкою ваших покупок буде завжди у вас під рукою. До того ж всі функції абсолютно безкоштовні.

Якщо ви використовуєте додаток Аліекспрес на своєму смартфоні або планшеті, то прямо з нього можете сміливо копіювати отриманий трек код і вставити його в додаток сервісу відстеження. У китайської пошти є і специфічні види доставки, які деколи ні одним сервісом не піддаються відстеженню, однак і в цьому випадку вихід є.

Відстеження China Post Ordinary Small Packet Plus

Одним з таких загадкових видів відправлень, є Ordinary Small Packet Plus, вони мають трек номер виду RE106189160EN. Надсилаються звичайною поштовою службою Китаю і до недавнього часу ніяк не відстежувалися, але зараз з’явилася можливість контролювати процес доставки допомогою даного сервісу. Інтерфейс сайту англійською мовою, але все інтуїтивно зрозуміло і труднощів виникнути не повинно. Якщо не вдалося відстежити свій трек номер тут, скористайтесь першим запропонованим варіантом.

Останнім часом на AliExpress почастішали випадки видачі продавцями трек-кодів China Post Ordinary Small Packet Plus без букв, просто цифри, на щастя навіть такі посилки можна відстежити, правда не до кінця, а лише до моменту експорту з Китаю.

Як відстежити China Post Ordinary Small Packet Plus без літер (тільки цифри)

Цифрові трек-коди China Post Ordinary Small Packet Plus без літер (тільки цифри) на даний момент мають наступний формат:

02745846903 (перші три цифри постійно змінюються по мірі зростання відправлень, зараз вони знаходяться в проміжку 022-029)

  • 70121118612 (починаються на 70-72)
  • 33745846903 (починаються на 33)
  • 44027458403 (починаються на 44)

Як бачимо трек-код складається з 11 цифр і починається на 022-029, 70-72, 33 і 44 відповідно. Легко сплутати з трек-кодами інших поштових служб і логістичних компаній, які теж не містять букв, так що, якщо ваш трек-код візуально підходить під цей формат, можете спробувати відстежити. Для відстеження таких трек-кодів, ми користуємося спеціальним поштовим трекером http://www.17track.net/uk, який вже згадували. Але, для того щоб відстежити China Post Ordinary Small Packet Plus без букв потрібно вручну вказати йому поштову службу.

Після того як ви ввели свій трек-код і натиснули «Track» з’явиться вся доступна інформація про переміщення вашої посилки. Як правило статуси спочатку виводяться на китайською, але для того щоб поміняти мову потрібно натиснути на кнопку перекладу, таким чином відстежити China Post Ordinary Small Packet Plus можна російською або англійською, як вам зручніше.

На відміну від стандартних трек-кодів China Post Air Mail, трек-коди China Post Ordinary Small Packet Plus відслідковуються тільки до моменту експорту посилки з Китаю. Після чого можна більше не намагатися відслідковувати посилку — нові статуси з нею більше не з’являться, залишається тільки чекати.

Відстеження China Post Small Packet BY AIR

Вище приклад типової посилки з Аліекспрес, відправленої China Post Ordinary Small Packet Plus, принаймні, продавці саме так називають даний тип доставки, насправді у поштової служби Китаю, такі відправлення називаються China Post Small Packet BY AIR, але суті справи це не змінює.

Скільки йде посилка China Post Air Mail

Ознайомившись з типами доставки, що надаються національної поштою Китаю, напевно, вам цікаво дізнатися, скільки в середньому часу йдуть посилки China Post Air Mail і China Post Ordinary Small Packet Plus.

Природно, чим цінніша доставка, тим швидкість її доставки вища, так China Post Registered Air Mail зазвичай доходить протягом 20-30 днів, але врахуйте що це замовна посилка. Звичайні відправлення, як правило, йдуть по 30-60 днів. Та не варто дивуватися, бували випадки, коли люди отримали свої посилки через пів року, вже зовсім забувши про них.

Для China Post Ordinary Small Packet Plus або China Post Small Packet BY AIR середній час доставки зазвичай 30-45 днів з моменту експорту з Китаю, буває трохи більше, але явно довше 45 днів чекати не варто, потрібно або зв’язуватися з продавцем, або відкривати спір на Аліекспрес.

У кінцевому рахунку, все залежить від вашого місця розташування і налагодженої логістики, комусь доходить раніше, комусь пізніше, але якщо час доставки випадає на великі свята, як Новий Рік, наприклад, то врахуйте, що ваша посилка може пристойно затриматися, так як пошта просто не справляється з такими обсягами відправлень.

Вам також буде цікаво почитати: