Як уникнути обману на Aliexpress

Покупки на AliExpress — досить ризиковане заняття. З однаковою ймовірністю ви можете укласти угоду з добросовісним продавцем або зіткнутися з підступним типом, який не просто заламає ціну, але ще й пришле не те, що замовляли. Тож, як уникнути обману на Аліекспрес?

Викрити шахраїв та уникнути обману на Аліекспрес допоможе браузерне розширення AliTools.

Воно абсолютно безкоштовно і доступно для Google Chrome, Opera і «Яндекс.Браузера». Є навіть мобільна версія для пристроїв на Android. З AliTools ви будете знати всю таємницю продавця: чи не накручує він рейтинг, не обманює зі знижками і як з якістю товару.

Після встановлення розширення на сторінці кожного товару ви будете бачити невеликий інформаційний блок, що містить важливі відомості про продавця: рейтинг довіри, динаміку цін на конкретний товар і навіть кількість відеооглядів.

Накрутка рейтингу продавця в Аліекспрес

Медалі, кристали, корони — саме за них покупці часто визначають, чи варто довіряти продавцю. Чим більше позитивних відгуків про замовлений товар, тим більше таких регалій. Продавці прекрасно розуміють, як важливий рейтинг для збільшення продажів, і не соромляться вдаватись до нечесних прийомів.

Типова схема: спочатку магазин торгує різними дешевими дрібничками. Багато покупці заходять на AliExpress саме за цим, так що набрати кількість відгуків, необхідне для здобуття медальки, можна досить швидко. Потім трапляються дива: замість товарів за 5-10 доларів в магазині раптово з’являються дорожчі речі  — електроніка або підробки відомих брендів. Хороших відгуків до того часу набігає досить багато, так що потік покупців забезпечений.

Є й інші варіанти, наприклад заміна фотографії і опису товару. Якщо якась річ в магазині популярна, гріх не скористатися цим. Продавець розміщує фотографію іншого товару і змінює опис. Замовлення та відгуки вже є, а те, що ранні коментарі покупців відносяться до принципово іншої речі, помітить далеко не кожен, кого зацікавив цей товар.

Розширення AliTools допомагає уникнути обману, вивести на чисту воду шахраїв і побачити реальний рейтинг продавця. Він складається з декількох факторів, включаючи відповідність товару опису, швидкість відправлення, кількість негативних відгуків та оперативність, з якою продавець реагує на запитання покупців.

Фальшиві знижки – як уникнути обману на Аліекспрес

Aliexpert знає, що на Аліекспрес часто бувають розпродажі, але продавці не поспішають всякий раз дійсно скидати ціни. У них є перевірена часом хитрість: за кілька днів до розпродажу ціна злітає нагору, а потім знижка вважається від цієї суми. Продати товар на 50% дешевше? Та не питання, якщо попередньо підняти ціну вдвічі.

Начебто не смертельно, цінова політика AliExpress і так досить гуманна, але неприємний осад все одно залишається. У чому сенс широко анонсованих розпродажів, якщо обіцянки знижок — це порожні слова?

AliTools допомагає відстежити динаміку ціни і побачити, шахрують продавець чи дійсно дарує покупцям пристойні знижки. Взяти, наприклад, браслет Xiaomi Mi Band 2, що продається в магазині, рейтинг якого ми перевірили вище. На дату підготовки статті він коштував 22,99 долара.

В кінці березня на AliExpress була грандіозний розпродаж, присвячена семиріччя торговельної площадки. Покупцям обіцяли знижки до 80%, але багато скаржилися, що продавці почали вдаватись до обману і завчасно підняли ціни, так що вигодою і не пахло. Це помітно і по статистиці AliTools. Ще 25 березня браслет коштував 22,44 долара, а на наступний день — оце так диво! — вже 31,60. 28 березня, коли почався розпродаж, ціна знову опустилася до звичайних 22,44 долара. Класна знижка, правда?

Втім, не все так сумно. Зрозуміло, бувають на AliExpress і справжні знижки, просто їх потрібно дочекатися. З допомогою AliTools додайте товар в обране і слідкуйте за зміною ціни. Коли вона знизиться до прийнятного рівня — сміливо купуйте.

Якщо хочете справжню знижку, скористайтесь кешбеком від Летішопс.

Прислали не той товар

Цей вид обману не відрізняється особливою витонченістю, але досить популярний. В описі товару ви бачите цілком симпатичні фотографії, а те, що вам надіслав продавець, гідно хіба що картинки «Очікування і реальність». Особливо часто такі неприємності відбуваються при замовленні одягу і взуття. Звичайно, виручають відгуки, але фотографії викладають не всі покупці, а хочеться все-таки, щоб показали замовлений товар.

Порятунок — відеоогляди. Єдина проблема в тому, що за ними треба йти на YouTube і шукати конкретні речі.

AliTools вже знайшов для вас відеоогляди цікавих дрібниць, так що можна розглянути майбутню покупку в деталях. Погляньте на віджет — у його правому нижньому куті є трикутник, і цифра, що показує, скільки оглядів є на цей товар. Це дозволяє уникнути обману продавця на Aliexpress.

Відео відкривається безпосередньо в віджеті, а якщо знайшлося кілька роликів, у плей-листі можна відсортувати їх по популярності.

Перевіряйте продавців прямо із смартфона

Якщо ж досліджувати простори AliExpress ви віддаєте перевагу з планшета або смартфона, у AliTools є мобільний додаток, яке врятує від зустрічі з недобросовісними продавцями.

Відкриваєте додаток AliExpress, знаходите товар і через меню «Поділитися» відправляєте посилання на нього в AliTools. Все як на долоні: і динаміка зміни ціни, і рейтинг продавця, і відеоогляди. По суті, можливості застосування ті ж, що й у розширення для браузера, так що вибирайте самі, чим вам зручніше користуватися.

Щоб результати інтернет-шопінгу не розчаровували, ретельно перевіряйте, що і в кого ви купуєте. З AliTools шахраї вам не страшні: витративши трохи часу на вивчення оглядів, ситуації з цінами і реальним рейтингом продавця, ви врятуєте себе від марної трати грошей і питань, що ж робити з товаром, який не відповідає очікуванням.

Уникнути обману на Аліекспрес можливо – просто скоритайтесь перевіреним методом!

Оголошення від партнерів

Залишити коментар