Як уникнути обману на Aliexpress

як уникнути обману на Аліекспрес

Покупки на AliExpress — досить ризиковане заняття. З однаковою ймовірністю ви можете укласти угоду з добросовісним продавцем або зіткнутися з підступним типом, який не просто заламає ціну, але ще й пришле не те, що замовляли. Тож, як уникнути обману на Аліекспрес?

Викрити шахраїв та уникнути обману на Аліекспрес допоможе браузерне розширення AliTools.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Воно абсолютно безкоштовно і доступно для Google Chrome, Opera і «Яндекс.Браузера». Є навіть мобільна версія для пристроїв на Android. З AliTools ви будете знати всю таємницю продавця: чи не накручує він рейтинг, не обманює зі знижками і як з якістю товару.

Після встановлення розширення на сторінці кожного товару ви будете бачити невеликий інформаційний блок, що містить важливі відомості про продавця: рейтинг довіри, динаміку цін на конкретний товар і навіть кількість відеооглядів.

Накрутка рейтингу продавця в Аліекспрес

Медалі, кристали, корони — саме за них покупці часто визначають, чи варто довіряти продавцю. Чим більше позитивних відгуків про замовлений товар, тим більше таких регалій. Продавці прекрасно розуміють, як важливий рейтинг для збільшення продажів, і не соромляться вдаватись до нечесних прийомів.

Типова схема: спочатку магазин торгує різними дешевими дрібничками. Багато покупці заходять на AliExpress саме за цим, так що набрати кількість відгуків, необхідне для здобуття медальки, можна досить швидко. Потім трапляються дива: замість товарів за 5-10 доларів в магазині раптово з’являються дорожчі речі  — електроніка або підробки відомих брендів. Хороших відгуків до того часу набігає досить багато, так що потік покупців забезпечений.

Є й інші варіанти, наприклад заміна фотографії і опису товару. Якщо якась річ в магазині популярна, гріх не скористатися цим. Продавець розміщує фотографію іншого товару і змінює опис. Замовлення та відгуки вже є, а те, що ранні коментарі покупців відносяться до принципово іншої речі, помітить далеко не кожен, кого зацікавив цей товар.

Розширення AliTools допомагає уникнути обману, вивести на чисту воду шахраїв і побачити реальний рейтинг продавця. Він складається з декількох факторів, включаючи відповідність товару опису, швидкість відправлення, кількість негативних відгуків та оперативність, з якою продавець реагує на запитання покупців.

Фальшиві знижки — як уникнути обману на Аліекспрес

Aliexpert знає, що на Аліекспрес часто бувають розпродажі, але продавці не поспішають всякий раз дійсно скидати ціни. У них є перевірена часом хитрість: за кілька днів до розпродажу ціна злітає нагору, а потім знижка вважається від цієї суми. Продати товар на 50% дешевше? Та не питання, якщо попередньо підняти ціну вдвічі.

Начебто не смертельно, цінова політика AliExpress і так досить гуманна, але неприємний осад все одно залишається. У чому сенс широко анонсованих розпродажів, якщо обіцянки знижок — це порожні слова?

AliTools допомагає відстежити динаміку ціни і побачити, шахрують продавець чи дійсно дарує покупцям пристойні знижки. Взяти, наприклад, браслет Xiaomi Mi Band 2, що продається в магазині, рейтинг якого ми перевірили вище. На дату підготовки статті він коштував 22,99 долара.

В кінці березня на AliExpress була грандіозний розпродаж, присвячена семиріччя торговельної площадки. Покупцям обіцяли знижки до 80%, але багато скаржилися, що продавці почали вдаватись до обману і завчасно підняли ціни, так що вигодою і не пахло. Це помітно і по статистиці AliTools. Ще 25 березня браслет коштував 22,44 долара, а на наступний день — оце так диво! — вже 31,60. 28 березня, коли почався розпродаж, ціна знову опустилася до звичайних 22,44 долара. Класна знижка, правда?

Втім, не все так сумно. Зрозуміло, бувають на AliExpress і справжні знижки, просто їх потрібно дочекатися. З допомогою AliTools додайте товар в обране і слідкуйте за зміною ціни. Коли вона знизиться до прийнятного рівня — сміливо купуйте.

Якщо хочете справжню знижку, скористайтесь кешбеком від Летішопс.

Прислали не той товар

Цей вид обману не відрізняється особливою витонченістю, але досить популярний. В описі товару ви бачите цілком симпатичні фотографії, а те, що вам надіслав продавець, гідно хіба що картинки «Очікування і реальність». Особливо часто такі неприємності відбуваються при замовленні одягу і взуття. Звичайно, виручають відгуки, але фотографії викладають не всі покупці, а хочеться все-таки, щоб показали замовлений товар.

Порятунок — відеоогляди. Єдина проблема в тому, що за ними треба йти на YouTube і шукати конкретні речі.

AliTools вже знайшов для вас відеоогляди цікавих дрібниць, так що можна розглянути майбутню покупку в деталях. Погляньте на віджет — у його правому нижньому куті є трикутник, і цифра, що показує, скільки оглядів є на цей товар. Це дозволяє уникнути обману продавця на Aliexpress.

Відео відкривається безпосередньо в віджеті, а якщо знайшлося кілька роликів, у плей-листі можна відсортувати їх по популярності.

Перевіряйте продавців прямо із смартфона

Якщо ж досліджувати простори AliExpress ви віддаєте перевагу з планшета або смартфона, у AliTools є мобільний додаток, яке врятує від зустрічі з недобросовісними продавцями.

Відкриваєте додаток AliExpress, знаходите товар і через меню «Поділитися» відправляєте посилання на нього в AliTools. Все як на долоні: і динаміка зміни ціни, і рейтинг продавця, і відеоогляди. По суті, можливості застосування ті ж, що й у розширення для браузера, так що вибирайте самі, чим вам зручніше користуватися.

Щоб результати інтернет-шопінгу не розчаровували, ретельно перевіряйте, що і в кого ви купуєте. З AliTools шахраї вам не страшні: витративши трохи часу на вивчення оглядів, ситуації з цінами і реальним рейтингом продавця, ви врятуєте себе від марної трати грошей і питань, що ж робити з товаром, який не відповідає очікуванням.

Уникнути обману на Аліекспрес можливо — просто скоритайтесь перевіреним методом!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий