Поширені проблеми та питання по AliExpress

Якщо у вас виникли проблеми з Аліекспрес та будь-які інші труднощі, у цьому розділі ви знайдете чимало відповідей на поширені питання покупців.

Часті питання користувачів зв’язані з замовленням товарів, оплатою та доставкою. Більшість покупців важко розбирається з відстеженням товару і не вміє користуватись всім потрібним функціоналом магазину Aliexpress

Найпоширеніші проблеми з Аліекспрес на сьогодні

  • процес відкриття та ведення спору на Аліекспрес
  • відслідковування товару по трек-коду
  • налаштування в особистому кабінеті та работа з замовленнями
  • покупки на AliExpress з мобільного телефону чи планшету

Будь-які проблеми з Аліекспрес можна вирішити завдяки кваліфікованим інструкціям.

У цьому розділі ви знайдете невеличкі статті з відповідями на питаття. У кожному тексті є ссилка на більш розгорнутий огляд проблеми та відповідь. Тому варто заглядати у цю рубрику частіше, або просто користуватись пошуком по сайту.

Аліекспрес ФАК (FAQ) надасть вам допомогу в будь-яких складних ситуаціях, а якщо ви не знайшли відповіді – напишіть про свої труднощі в коментарях нижче і ми допоможемо вам.

транзакція Аліекспрес

Що таке транзакція на Аліекспрес

  Буває, що ви бачите повідомлення на сайті AliExpress такого формату «транзакції для замовлення немає». Що це означає і що робити в такому випадку. Спершу треба розібратися, що таке транзакція Аліекспрес.

Замовлення закрито на Аліекспрес

Що означає статус замовлення «Закрито» на Аліекспрес?

Нерідко трапляється так, що через кілька днів після чергового придбання покупець заходить в свій акаунт і бачить, що його замовлення закрите. У такій ситуації не варто панікувати, однак потрібно спробувати з’ясувати причину ситуації, і те, що означає статус замовлення «закрито» на АліЕкспрес.

закрити спір на Аліекспрес

Чи варто закрити спір і вислати новий товар на Аліекспрес?

Бувають випадки, коли доводиться відкривати спір. Іноді продавець пропонує закрити спір і вислати новий товар з Аліекспрес. Але чи варто погоджуватися на таку авантюру? Продавці страшно бояться санкцій від торговельної системи AliExpress, тому вони будь-якими методами намагаються згладити кути і вирішити інцидент на свою користь. Іноді трапляється, що представник магазину пише: «Дорогий друже, закрий будь …

Чи варто закрити спір і вислати новий товар на Аліекспрес? Докладніше & raquo;

Як вибрати колір товару на AliExpress і кілька товарів різного кольору

Одна з ключових характеристик будь-якого товару в магазині AliExpress – колір. Але якщо ви купуєте на Аліекспрес, як вибрати колір товару. Навіть таке просте питання викликає труднощі.

Сервіси кешбеку для Алі Експрес допомагають економити при покупці

Кешбек сервіси Алі – це сайти, які допомагають заощаджувати гроші. З їх допомогою ви можете повернути частину ціни товару. Для цього потрібно активувати кешбек при замовленні товару.

Аліекспрес Біткоін

AliExpress і Bitcoin: чи є можливість платити криптовалютою

Багатьох покупців цікавить Аліекспрес біткоін, чи приймає китайський молл криптовалюту для оплати замовлень. У цій статті поговоримо про можливості застосування крипти в магазині.