Де знайти трек-номер посилки Aliexpress

Трек-номер посилки з Аліекспрес

Трек-номер посилки з Аліекспрес — це головна інформація, яка допомагає покупцям визначати поточне місцезнаходження їх поштових відправлень.

Як дізнатись трек-номер посилки з Аліекспрес на сайті

Щоб дізнатися трек-номер посилки на Аліекспрес потрібно перейти в розділ «Мої замовлення» на сайті китайської торгової площадки або в мобільному додатку. Для кожної покупки в інтерфейсі системи передбачена індивідуальна вкладка з даними про спосіб доставки, трек-номер та статусами відстеження, присвоєними замовленнями в процесі доставки.

До того ж, в розділі «Мої замовлення» у кожного відправленого товару на сайті є кнопка «Перевірити відстеження». Якщо навести на неї курсор, то у спливаючому вікні буде відображено трек-номер посилки Аліекспрес.

На жаль, багато покупців через незнання плутають номер замовлення з трек-кодом відстеження. За номером замовлення неможливо отримати інформацію про переміщення поштового відправлення.

Трек-номер посилки з Аліекпрес у мобільному додатку

У мобільному додатку без переходу на вкладку «Відстеження» дізнатися трек-номер посилки з Аліекспрес не вийде. Щоб знайти номер відстеження потрібно просто натиснути на нього, і він буде автоматично скопійований в буфер мобільного пристрою.

Якщо вдалося дізнатися трекер замовлення Aliexpress, але відстеження не дало ніяких результатів або статус відправлення не змінювався тривалий час, тоді необхідно зв’язатися з продавцем, або відкрити спір для повернення грошей за замовлення.

Нагадаємо, що існує два види трек-номерів — міжнародний і локальний. Перші можна відстежити за допомогою більшості трекінгових сервісів, а ось другі як правило відслідковуються виключно на сайті компанії-перевізника.

Читайте статтю, де подана детальна інструкція як відслідковувати посилку з Китаю.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Додати коментар