Трек номер без букв

Чому на посилці з Аліекспрес трек номер без букв

Якщо продавець з Аліекспрес прикріпив до посилки трек номер без букв – це означає що він, таким чином, економить на пересилці. Що ж такий код означає для вас, розглянемо в цій статті.

Чи можна відслідкувати посилку з трек-номером без букв

Якщо продавець відправив вам посилку з трек-кодом без літер, стверджуючи, що її можна повністю відслідкувати, це означає що він вас обдурює. Посилку з таким номером повністю відслідкувати неможливо, оскільки її код не відповідає міжнародному стандарту маркування посилок.

Що робити, якщо до посилки прикріпили трек номер без букв

Не лякайтеся, якщо ви отримаєте таку посилку. Продавець вам дійсно її надіслав. Наберіться терпіння та чекайте повідомлення з пошти, а також обов’язково слідкуйте за термінами захисту покупця. Якщо час на отримання посилки минув, обов’язково відкривайте спір. Як почати суперечку з продавцем на Аліекспрес читайте тут.

Найчастіше трек номер без букв мають посилки, які коштують до 10$. Такі поштові відправлення відслідковуються лише частково. Тобто ви можете дізнатися про місцеперебування вашого товару, поки він знаходиться та території Китаю. Тому остання інформація, яку ви можете отримати щодо відправлення – «посилка відправлена в країну призначення». Після цього товар отримує інший номер, який продавець знати не може, а вам лишається терпляче чекати поштового повідомлення.

Трек номер без букв – це не так вже й погано. Продавець, надавши вам такий код, гарантує, що товар дійсно надісланий. Всі чудово розуміють, що трек-код з буквами, який відстежується повністю коштує дорожче, ніж товар за декілька баксів, який ви замовили.

Що робити, якщо посилка не відстежується зовсім

Поширена ситуація, коли продавець відправив посилку, а вона не відстежується зовсім, тобто ви отримали недійсний набір цифр. Це явне порушення, адже за правилами Aliexpress, кожна посилка має мати трек номер, що відстежується повністю чи частково.

В такому випадку ви можете чекати поштове повідомлення, слідкувати за термінами захисту покупця і у випадку неотримання товару, починати спір. Предметом суперечки в цьому разі може бути як недійсний трек номер, так і те, що посилка не прийшла.

Таким чином, якщо продавець з Аліекспрес надіслав вам посилку з трек номером без букв, не засмучуйтесь. Терпляче чекайте на товар, але обов’язково слідкуйте за термінами, які дані на його очікування.

Оцініть статтю

Вам також буде цікаво почитати: