Домашня

Планшети та комп’ютери

Хороша мишка з Аліекспре

Найкраща бездротова мишка з АліЕкспрес до 10 доларів

Хороша мишка з АліЕкспрес – це недорога, але крута річ, яку ви будете використовувати в повсякденному житті, якщо працюєте за комп’ютером. У цьому огляді ми розповімо про надійну бездротову комп’ютерну мишку – Seenda 2.4.

Читати більше

Найкращий планшет до 100 доларів з Аліекспрес

Ідеальний за свою ціну: 10-дюймовий планшет до 100 доларів з АліЕкспрес

Покупців китайського магазину важко здивувати дешевими якісними речами, серед яких можна придбати і планшети. Але який можна купити найкращий планшет до 100 доларів з Аліекспрес.

Читати більше

Придбати планшети на Аліекспрес

Як вибрати і замовити якісний планшет з Aliexpress

Планшети на Аліекспрес – чудовий варіант для тих, хто бажає придбати новий гаджет за доступною ціною. Вартість планшетів з Китаю становить від 25$, а асортимент представлених на Алі моделей вражає. Читати більше

Найкращі планшети з Аліекспрес 2017

Найкращі десятидюймові планшети на Aliexpress до 100$

Найкращі планшети з Аліекспрес 2017 можна визначити, відсортувавши моделі за оцінками покупців. Десятидюймові моделі приваблюють більшість покупців, але цього разу вони ще й доступні за ціною.

Читати більше

Планшети з Аліекспрес користуються меншим попитом ніж смартфони. Однак і цю категорію електроніки дуже вигідно купувати. Особливо це стосується бюджетних моделей.

Перейдіть в каталог з планшетами на Алі.

У цьому розділі сайту ви можете знайти найкращі планшети з Аліекспрес 2017. Ми шукаємо для вас тільки якісні моделі за оптимальними цінами.

Планшети з Аліекспрес

Планшети з Аліекспрес від китайських брендів

Найкрупнішим виробником планшетів, серед представлених на Aliexpress  може вважатись Lenovo. Планшети Леново доступні і в Україні, але замовити їх буде однозначно дешевше. Останнім часом найбільше замовляють таблети від Chuwi та AOSON.

Топ замовлень китайського інтернет-магазину заполонили дешеві китайські планшети, великим попитом користуються моделі на 10 дюймів. Дещо менший попит на Аліекспрес на девайси Самсунг, Xiaomi, Cube та Ainol.

Радимо обирати планшет з Аліекспрес, відгуки та оцінки якого високі. Враховуйте, що зараз чимало гаджетів підтримує дві операційні системи: Андроїд та Windows 10.

Ноутбуки та комп’ютери з Китаю

Комп’ютерна техніка втрачає свою популярніть, але на Aliexpress можна знайти багато якісних речей. Наприклад, радимо звернути увагу на ультрабуки Xiaomi, дешевші від макбуків, але нічим не гірші за комплектацією.

Ноутбуки на Аліекспрес представлені тим же Леново. Також магазин пропонує багато дешевих запчастин до мобільних лептопів.