Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Оригінальні китайські спінери

спінер на Аліекспрес

Оригінальні китайські спінери

Спінери – черговий модний тренд 2017 року. Ними бавляться як малі діти, тінейджери і навіть дорослі. Купити спінер на Аліекспрес можна дуже вигідно, адже тут хороші ціни та великий вибір.

Що таке спінер на Аліекспрес

Спінер (крутилка, вертушка) – іграшка, яка обертається завдяки підшипнику всередині. Зазвичай має декілька крил. Виготовляються спінери із різноманітних матеріалів. Зараз можна купити найрізноманітніші забавки: пластикові, металічні, керамічні, титанові і т. д. Від матеріалу та форми зазвичай залежить ціна на спінери. Ось одне із багатьох відео на ютуб про спінери:

Спінер, для чого він? Кажуть, що така забавка може тренувати пальці і розвивати деякі здібності. Насправді це дійсно цікаво.

Щоб дізнатись, як оплачувати товар – перейдіть по ссилці.

Скільки коштує спінер

Вартість іграшки буває різною. Це залежить від матеріалу, форми, складності конструкції та бренду. Аліекспрес пропонує забавки в ціновому діапазоні від 2 до 100 доларів, а в окремих випадках доходить і до 1000 доларів. Наприклад ціна спінера в гривнях буде в середньому становити 45 – 100 грн. Такі іграшки недорогі і вже значно поширені серед української молоді.

Спінери Аліекспрес досить популярні завдяки низьким цінам та оригінальному виконанню. Навіть, якщо ви купуєте забавку в Україні, то в 99% випадків це штукенція з Китаю. А це означає, що ви трошки переплатили.

Спінери купити дешево на Аліекспрес – чудовий вибір, адже:

  • ви не переплачуєте
  • отримуєте цікаву модель, яку самі вибрали
  • можете зняти відео з трюками, якщо вмієте

Все що потрібно зробити для покупки спінерів – перейти в розділ Aliexpress, вибрати який подобається і придбати. Ось каталог – http://ali.pub/1sy7n6

Купити оригінальні спінери на Аліекспрес

Нижче ми підібрали для вас цікаві спінери, завдяки яким ви зможете виділитись серед своїх друзів та знайомих. Ними можна бавитись, або просто використовувати як аксесуар.

Стаття в процесі дописування…

(Без рейтингу)
Loading...