Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Завантаження додатків Aliexpress App на телефон

Скачати Аліекспрес українською

Завантаження додатків Aliexpress App на телефон

Скачати Аліекспрес додаток може знадобиться, якщо ви хочете використовувати інтернет магазин у себе на телефоні або планшеті. У магазині є офіційні додатки для таких мобільних операційних систем Android і iOS.

Скачати Аліекспрес українською

Щоб отримати додаток Eliexpress на свій телефон або планшет, необхідно завантажити його в офіційному магазині додатків відповідної платформи.

Якщо ви використовували тільки версію для комп’ютера – звикнете не відразу. Дизайн мобільної програми Алі містить більше прихованих елементів через маленькі екрани мобільних пристроїв, але тут є практично все, що і в основній версії сайту. Скачати Аліекспрес на українській мові для Андроїд на жаль не вийде, навіть якщо у вас на телефоні саме ця мова обрана в якості системної.  Інша справа з айфонами, тут доступний україномовний інтерфейс.

Якщо ж на вашому гаджеті системна мова англійська, то і сайт через смартфон буде відображатися на цій мові. Тоді скачати Аліекспрес на телефон також просто.

А щоб ціни сайту відображалися в гривнях, слід встановити відповідний фільтр в налаштуваннях, там, де вказана поточна валюта (швидше за все долар). Але навіть, якщо магазин відображається в гривнях, купувати доведеться все ж у доларах.

Де скачати Аліекспрес аплікацію

Завантажити версію програми для Android можна тут – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alibaba.aliexpresshd&hl=uk

Офіційний мобільний додаток магазину Aliexpress shopping app високо оцінили мільйони користувачів, які роблять покупки саме через нього. Тут трохи інший дизайн, ніж на комп’ютері, але купувати так само легко і просто. Мобільний інтерфейс не може виводити всі елементи відразу, тому їх необхідно пошукати. Наприклад, всі категорії товарів приховані за малиновим кружком на головній сторінці.

Основні переваги покупок через скачувати версію офіційного магазину:

  • додаток Аліекспрес на Андроїд дає невеликі знижки практично на всі товари.
  • багато продавців пропонують тут купони, які недоступні на ПК
  • покупці можуть взяти участь у розіграшах цінних товарів в розділі Халява

Використовуйте посилання, щоб завантажити Aliexpress на iOS в магазині ITunes

Користувачі яблучних девайсів раніше скаржилися на роботу і сумісність програми для айфон, але в останніх версіях розробники все поправили.

Всі наведені варіанти мобільного магазину Аліекспрес скачати безкоштовно зможе кожен охочий, оскільки вони надані у вільному доступі.

Головне, що програми на мобільному постійно оновлюються і містять цікаві переваги. Бажаємо вам приємного досвіду шопінгу!

(Без рейтингу)
Loading...