Що краще: Аліекспрес чи Джум?

краще Аліекспрес чи Джум

Сьогодні будь-яка людина, у якої є доступ до системи Інтернет, що живе в нашій країні, знає, що купувати товари можна не тільки в магазинах, але і на онлайн-сайтах.

У цій статті ми не будемо міркувати про переваги або недоліки такого придбання товарів. Ми поговоримо про те, які майданчики найбільш вигідні і цікаві сьогодні, і чому це відбувається. Що краще Аліекспрес чи Джум. Ось в чому питання.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Безумовно, все, про що ви дізнаєтеся в цій статті, є підсумком роздумів автора, який неодноразово купував товари в інтернет-магазинах.

Ми розглянемо два найбільших магазини з безліччю продавців і спробуємо розібратися з тим, що краще: Аліекспресс чи Джум? Для початку ми послідовно вивчимо переваги і недоліки того й іншого способу покупки товарів.

Переваги магазину Аліекспрес

По-перше, на цьому майданчику завжди дуже багато товару. Можна вибрати собі те, що за смаком. Пошук реагує практично на будь-який запит. Навіть якщо ви напишете в пошуковику: «помаранчевий надувний матрац-крокодил з дзвіночками», то вам все одно видадуть щось подібне.

По-друге, на цьому майданчику є купони від продавців і спеціальні купони зі знижками. Багато акцій і святкових заходів зі зниженням цін.

По-третє, доставка в цілому швидка, крім того, існує можливість отримати гроші назад, якщо товар не прийшов чи прийшов з браком.

Недоліки майданчику Аліекспрес

По-перше, це платна доставка товару, яка пропонується великою кількістю продавців. Часто продавці використовують цю платну доставку, щоб не платити до кінця спеціальний податок від AliExpress – 15 % з кожного проданого товару. Тому ціни на доставку бувають просто величезними.

По-друге, в останні місяці через діяльність нечесних покупців з нашої країни, які прагнуть купити товар і через суперечку повернути собі назад гроші, на Аліекспрес навіть реально браковані речі продавці стали пропонувати покупцям відправляти за свій рахунок назад у Китай. Звичайно, якщо мова йде про новий і дорогий смартфон ціною в 7-10 тисяч грн, відправити такий товар можна, щоб потім отримати назад свої гроші. Але коли мова йде про чохли для стільникового телефону, ціна якого становить 100 грн, а вартість пересилання перевищує вартість самого виробу, то, звичайно ж, ніхто з покупців не буде відправити товар назад. Цим і користуються продавці. Причому досить часто.

В цілому ж дана площадка залишається найбільш популярною серед покупців. Про неї знають більшість громадян нашої країни.

Розглянемо конкурента даного Інтернет-холдингу, який набирає популярність в Україні сьогодні. Йдеться про майданчик «Joom».

Переваги інтернет-магазину Джум

По-перше, це безкоштовна доставка на будь-які товари. В цілому це дуже і дуже зручно.

По-друге, багато знижок «години», які дозволяють придбати речі за нижчою ціною, однак ці знижки в цілому невеликі.

По-третє, досить зручний інтерфейс, що дозволяє відразу порівнювати між собою ціни у різних продавців і вибирати продавця з найнижчою ціною.

По-четверте, дуже оперативна служба підтримки, що дозволяє вирішувати суперечки по замовленнях майже миттєво. При цьому якщо претензія обґрунтована, то відразу ж повертаються гроші. Відправляти назад товар в Китай не потрібно.

Недоліки магазину Джум

По-перше, не завжди можна знайти потрібний товар. Асортимент в цілому не багатий.

По-друге, дуже довга доставка. Причому вона ще й має тенденцію до продовження. Тому деякі товари доставляються за 4 місяці, «гуляючи» по Україні місяці два..

По-третє, не так багато відгуків, завдяки яким можна скласти уявлення про товар. Даний сервіс досить «молодий», тому останнє в цілому зрозуміле явище.

Таким чином, ми розглянули два популярні майданчики для покупки товарів з Китаю. Переваги та недоліки того чи іншого сервісу очевидні, а ось вирішувати, де слід робити покупки і, що краще: Аліекспресс або Джум належить кожному з нас самостійно.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий