Сайт Aliexpress англійською мовою – навіщо він вам?

Аліекспрес англійською

Україномовні юзери зазвичай використовують російськомовну версію Aliexpress, або перекладають його на солов’їну. Іноді потрібно переглянути АліЕкспрес англійською, поговоримо як це зробити і навіщо.

Аліекспрес на англійській — в чому переваги

Насамперед англійський сайт Аліекспрес може знадобиться, якщо виникли труднощі на російськомовному домені. Але найголовніше – English-версія більше опрацьована і містить найповнішу інформацію та описи товарів. Ми радимо використовувати саме її, коли ви збираєтеся придбати дорогу річ. Адже при машинному перекладі на російську іноді виникають помилки, які впливають на сприйняття інформації і можуть ввести в оману покупця.

А як щодо підтримки?

Деякі представники підтримки в онлайн-чаті сайту знають російську, але якщо ви вирішили відкрити спір, то найкраще писати саме найпопулярнішою мовою в світі. Вас просто можуть сприйняти неправильно, якщо скористаються гугл-транслейтом для розбору польотів.

Також більшість користувачів намагаються залишити відгук після покупки англійською, адже покупці  з різних країн побіжно його розуміють.

Як відкрити Аліекспрес англійською

Щоб скористатися основним доменом китайського магазину, не потрібно намагатися здійснити Аліекспрес переклад на англійську. Перебуваючи на сайті достатньо клікнути на посилання «Go to global site (English)». Після цього веб-ресурс відкриється на основному адресі, в якому не буде ru.

Англійський аліекспрес

Російська версія виглядає так — ru.aliexpress.com

А англомовна, ось так – www.aliexpress.com (натисніть, щоб перейти на неї). Це і є основний домен сайту www aliexpress com.

Щоб потім, у разі необхідності, перейти назад на російську – клікніть в тому ж місці посилання «Language» і натисніть «сайт російською».

Аліекспрес на англійській – основний домен сайту, орієнтований на західну аудиторію покупців. Дуже радимо вам користуватися саме нею, якщо ви непогано знаєте цю мову.

Дивіться нашу статтю, якщо ви не знаєте, як правильно перекласти та заповнити свою адресу на Aliexpress.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий