Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Які розпродажі на Aliexpress очікуються в 2018 році?

Основні розпродажі на Аліекспрес 2018

Які розпродажі на Aliexpress очікуються в 2018 році?

Щоб купити товари з Китаю за більш низькими цінами, відвідайте розпродажі на Аліекспрес 2018. У цій статті читайте про періоди основних знижок, які чекають покупців китайського торгового майданчика в цьому році.

Коли очікуються знижки на Aliexpress

Масові розпродажі на Аліекспрес 2018 традиційно будуть проходити в період популярних свят: День святого Валентина, Хелоувін, наш і Китайський Новий Рік. У ці дні багато продавців намагаються залучити до себе нових покупців. Також Aliexpress регулярно проводить сезонні розпродажі в кінці весни, літа, осені та зими. Причини таких знижок – прагнення магазинів з Алі швидше продати одяг та інші товари з минулого сезону. Ну і не слід забувати про знижки, які пропонують продавці китайського торгового майданчика 11 листопада, 12 грудня, під час Чорної П’ятниці.

Всесвітній день шопінгу на Аліекспрес

Кожен рік Алі проводить традиційний розпродаж 11. 11. Ця дата вважається одним з найвигідніших днів, коли падають ціни на китайському сайті. Часто розмір знижок на товари 11 листопада досягає 15%. Але деякі продавці хитрують і перед розпродажем навмисно піднімають вартість товарів, щоб потім заманити покупців колосальним падінням цін до 80-90%. Щоб не попастися на цей прийом і дізнатися реальний розмір знижки на товар, можна скористатися спеціальним додатком AliTools. Як ним користуватися читайте тут.

Починається розпродаж 11.11 на Аліекспрес в 11:00 і закінчується 12.11 о 10:59. Крім знижок, 11 листопада на Алі розігруються різні купони, призи та подарунки.

Чорна П’ятниця і Кіберпонеділок на Аліекспрес

Відомий всесвітній розпродаж, який проходить по всьому світі після Дня Подяки, проводиться і на Aliexpress. У 2018 році Чорна П’ятниця випадає на 23 листопада. В цей день знижки не такі масштабні, як 11 листопада, але все ж у продавців можна знайти дуже вигідні пропозиції. Триває розпродаж, приурочений до Чорної П’ятниці, включно до так званого Кіберпонеділка. В цей день також пропонуються товари за більш низькими цінами, проводяться різноманітні акції та розіграші.

Розпродаж 12.12 і знижки напередодні Нового Року на Аліекспрес

Перед Новим Роком на Aliexpress починаються новорічні розпродажі. Щоб залучити до розпродажу покупців, на китайському торговому сайті пропонують знижки та тематичні ігри. На Алі падіння цін спостерігається не тільки під час нашого Нового Року, але й Китайського. У 2018 році розпродаж, присвячений Китайському Новому року, розпочнеться 16 лютого і триватиме до 2 березня.

Знижки в день народження Аліекспрес

В кінці березня Алі відзначає свій день народження, у зв’язку з чим також спостерігається святкове падіння цін, проходять акції та розігруються призи.

Молодіжне літо

Щороку на початку червня в магазинах Алі можна придбати за більш низькими цінами одяг на випускний і просто літні товари, серед яких аксесуари, сумки, взуття, косметика, електроніка. Деякі продавці, прагнучи залучити нових покупців, пропонують товари практично по собівартості.

Грандіозні знижки 28 серпня

Під час цієї щорічної розпродажі, як і 11. 11, також пропонуються привабливі знижки. Акційні ціни в окремих магазинах можуть діяти до 1 вересня. Але бажано сформувати список потрібних речей з Китаю заздалегідь, оскільки товари за дійсно вигідними цінами у момент розпродажі можуть розкупити за лічені години.

Розпродажі на Аліекспрес 2018: що потрібно врахувати

Щоб отримати товар з Китаю за дійсно вигідною ціною, під час періоду падіння цін на Алі необхідно враховувати наступне:

  • сформуйте для себе список бажаних покупок заздалегідь, так ви встигнете придбати потрібний товар, якщо на нього запропонують дійсно вигідну ціну;
  • зверніть увагу, що деякі продавці спеціально завищують вартість товару, щоб під час розпродажу запропонувати на нього дуже привабливу знижку. Щоб не попастися на такий прийом, встановіть програму Алітулс, про яку ми вже згадували вище;
  • будьте готові, що під час розпродажу на Аліекспрес 2018, продавці через велику кількість замовлень не зможуть відповідати на ваші запитання. Тому уточніть всі важливі моменти заздалегідь;
  • багато посилок з Китаю, що замовлені під час знижок, можуть прийти з затримкою, що пов’язано з великою кількістю товарів на митниці і завантаженістю китайських магазинів. Тому, якщо ви хочете під час розпродажу зробити покупку для подарунка, врахуйте цей момент.

Тепер ви знаєте, які розпродажі на Аліекспрес 2018 вас чекають і як в ці періоди отримати хорошу річ за більш привабливою ціною. Але якщо ви не хочете чекати падіння цін, то можете вже зараз відвідати популярний торговий майданчик та потішити себе покупкою.

Читайте також Основні способи економії на Aliexpress.

(1 голосів оцінка: 5,00)
Loading...