Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Найбільший розпродаж осені на Аліекспрес 11 листопада

великий розпродаж 11.11 на Аліекспрес

Найбільший розпродаж осені на Аліекспрес 11 листопада

Великий розпродаж 11.11 на Аліекспрес – довгоочікувана подія для всіх фанатів китайського сайту. Любителі онлайн-шопінгу зможуть істотно заощадити на придбанні чоловічого та жіночого одягу, взуття, техніки, косметики та інших товарів, які представлені на Алі. Взяти участь у цій масовій розпродажі зможуть усі відвідувачі Aliexpress. На деякі предмети з Китаю знижки будуть доходити до 30%, але найчастіше діапазон зменшення цін складе від 5-15%.

Як дізнатися на які товари з Аліекспрес будуть запропоновані знижки 11.11.

Перед розпродажем на Aliexpress продавці під реальною ціною вказують вартість товару з урахуванням знижки, яка буде діяти протягом 11 листопада.

розпродаж телефон хiomi знижки
Купити смартфон Xiaomi Redmi 4X 3GB 32GB – http://ali.pub/1ztxwb

Таким чином, ви можете додати вподобаний товари в обране або кошик ще до початку акцій, а в день знижок замовити все, що потрібно.

Розпродаж 11.11 на Аліекспрес: визначаємо справжню величину знижки

Деякі продавці з Алі навмисно завищують ціни на свої товари перед 11 листопада, щоб під час розпродажу здивувати покупців карколомними знижками від 50 до 70%. Зрозуміло, що це всього лише маркетинговий хід деяких китайських магазинів. Але є спосіб визначити справжній розмір знижки на річ. Для цього необхідно зареєструватися на ресурсі Letyshops – кешбек-сервіс, завдяки якому ви не тільки повернете певний відсоток від покупки на Aliexpress, але і зможете переглянути динаміку зміни цін на конкретний товар. Це допоможе визначити достовірність інформації про ціни, яку продавець вказав на своїх сторінках.

Втім, 11 листопада на Алі деякі магазини дійсно знижують вартість запропонованих речей на 50%, але товари з такими знижками розбирають за лічені хвилини. Тому, якщо ви знайшли стильні штани, телефон, фен, рюкзак або інший товар, вартість якого повинна істотно впасти 11.11, додайте його у вибране. А щоб не упустити знахідку, як тільки стартує розпродаж, оформляйте покупку.

Розпродаж 11.11 на Аліекспрес триватиме до 12 листопада

Мінус листопадових знижок на Aliexpress

Можливість заощадити на покупці з Китаю – це, звичайно, плюс. Але будьте готові, що придбаний 11 листопада товар може прийти до вас із затримкою. Це пов’язано з тим, що митниця не здатна впоратися з великою партією китайських товарів, замовлених в один день.

Таким чином, очікуваний в кожному році масовий розпродаж, який проходить на Аліекспрес 11. 11. – найважливіша подія року для любителів онлайн-покупок. Відвідавши китайський сайт у цей день, ви отримаєте хороші знижки на товари будь-яких цінових категорій. Приємних вам покупок!

Читайте також, Секрети вдалих покупок з Китаю.

(Без рейтингу)
Loading...