Найбільш поширені помилки покупців

Помилки покупців на Аліекспрес

Aliexpress – це міжнародна торговельна площадка, що здатна закрутити голову навіть найстійкішим! За статистикою половина всіх розчарувань пов’язаних з покупками, через поширені помилки покупців на Аліекспрес.

Але часто в мережі інтернет можна знайти багато негативних відгуків розчарованих у покупках на цьому китайському сайті. Це може бути внаслідок неуважності, надмірного бажання якнайшвидше отримати своє замовлення або наївності новачка при покупках через інтернет.

Читайте нашу статтю, якщо ви не знаєте як купувати в Китаї.

Поширені помилки покупців на Аліекспрес

Давайте розглянемо найпопулярніші помилки, виходячи з запитів пошукових систем, що здійснюються користувачами Аліекспрес. Наш сайт знає все про покупки на Аліекспрес і допомагає вам в цьому.

Підтвердження спору замість скасування

Покупець відкриває спір, через те що трек-номер не відслідковується (наприклад). Виставляє суму на повне повернення. Продавець відхиляє суперечку, виставляючи нуль замість ціни товару і просить покупця почекати ще якийсь час. Погодившись з проханням до продавця, покупець замість того, щоб натиснути «скасування», натискає кнопку «прийняти», тим самим приймаючи умови магазину. Після натискання «прийняти», замовлення автоматично закривається, і гроші йдуть продавцю.

Недбалість при відстеженні трек-номера і часу доставки

Ні для кого не секрет, що дуже часто зустрічаються помилки в трек-номерів, навмисне чи ні продавець може відправити вам чужий номер посилки. Тому особливо важливо стежити за пересуваннями замовлення, адже воно може піти за іншою адресою або в чужі руки!

Слідкувати за лічильником часу доставки не менш важливо, ніж за пересуванням посилки: після закінчення часу, замовлення буде автоматично закрите. При цьому, в разі якихось проблем ви не зможете нічого зробити.

Не тестувати техніку при отриманні

Не дивлячись на запевнення продавця і позитивні відгуки покупців, не варто сліпо вірити і сподіватися на випадок. Все ж ви купуєте китайську річ, брак для якої в порядку речей. Отримавши посилку, потрібно обов’язковому порядку випробувати всі функції, покрутити все що крутиться і відкрити-закрити, все що можна. Бажано знімати на відео розпакування посилки.

Поки ви не переконаєтеся в повній справності апарату не підтверджуйте замовлення.

Не знімати процес розтину товару на відео

При розглядах відео-докази будуть величезним плюсом. Це переважує шальки терезів на вашу сторону. Головне на відео добре відзняти код посилки і показати її цілісність.

Неуважність при виборі товару

Часто зустрічається, що опис товару різниться з представленими на сторінці товару фотографіями. Щоб не зазнати розчарування при отриманні посилки, уточніть у продавця всі ваші питання і попросіть реальне фото виробу.

Оплата замовлення через сторонній сайт

Погоджуючись з пропозицією продавця оплатити і замовити товар «мимо каси» Аліекспрес, ви піддаєте свої гроші величезному ризику. Адже в разі проблем ви не зможете повернути ні копійки. Звичайно, магазин може пообіцяти більш низьку ціну, порівняно з сайтом і відправку найкращою службою доставки, спокушаючи вас різними послугами. Але це всього лише слова не підкріплені нічим. Продавець може запросто не відправити вам товар, прийнявши гроші і не відповідати на ваші повідомлення, або взагалі перейти на іншу сторінку.

Купувати на Аліекспрес вигідно і дуже весло, якщо пам’ятати ряд невеликих правил:

  • уважно читайте опис товару;
  • купуйте тільки у надійних продавців з позитивним зворотним зв’язком;
  • уточнюйте спірні питання у продавця;
  • уважно ставтеся до відкритого спору, звертаючи свою увагу на заявлену вами вартість;
  • не поспішайте в закритті замовлення, підтверджуючи його отримання;
  • перевіряйте при отриманні цілісність і комплектацію замовлення;
  • не платіть за товар, минаючи систему Аліекспрес;
  • слідкуйте за пересуванням посилки.

Щоб поширені помилки покупців на Аліекспрес не стались з вами, дотримуйтесь порад із статті.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь