Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Передзамовлення і передоплата на 11.11 2018 – всесвітній день шопінгу Аліекспрес

Передзамовлення і передоплата на 11.11 2018 – всесвітній день шопінгу Аліекспрес

Якщо ви плануєте робити покупки у Всесвітній день шопінгу на китайському майданчику, вам буде цікаве передзамовлення 11.11 на АліЕкспрес 2018. Перевага замовлення полягає не в швидкому отриманню продукції, а в додатковій знижці.

Чому варто робити передзамовлення і передоплату на Aliexpress 2018?

По-перше, так ви гарантовано не пропустите цікаву для вас продукцію за великою знижкою. Після старту Всесвітнього дня шопінгу, найцікавіші і дорогі товари за великою знижкою змітатимуть. Якщо у вас вже є передоплата на Аліекспрес на конкретний товар, ви його забронювали.

По-друге, діють купони при попередньому замовленні так само, як при звичайній купівлі товару. Будь-які знижкові купони – від продавця, спеціальні і звичайні купони від Aliexpress.

Отримати купони на 11.11 на сайті магазину можна по цій ссилці.

По-третє, ви гарантовано нічого не втрачаєте, передзамовлення на Всесвітній день шопінгу на AliExpress дозволяє повернути передоплату, якщо ви не змогли оплатити товар вже після початку свята. Замовлення автоматично анулюється, гроші надходять на ваш рахунок.

По-четверте, цінник після початку розпродажу буде вищим, ніж при пропозиції внести передоплату.

Як зробити попереднє замовлення на Аліекспресс?

Спочатку вам необхідно вивчити розділ з продукцією, яка доступна за попереднім замовленням.

Щоб переглянути асортимент товарів у Всесвітній день шопінгу і вибрати необхідний, перейдіть за посиланням: sale.aliexpress.com

Тут ви бачите початкову вартість товару, яка ціна діє за попереднім замовленням і який відсоток знижки за підсумком виходить.

Переходимо на сторінку з вподобаному товаром і бачимо наступне:

Передоплата на Аліекспрес 11 11

Нас повідомляють, що до кінця можливість забронювати товар залишилося 5 днів. Відсоток попереднього замовлення становить 10%. Пишеться конкретна сума передоплати. Також ми бачимо, що, згідно з правилами, якщо другий платіж не буде внесений в період розпродажу, гроші повернуться на рахунок;

Клікаємо “зробити передзамовлення”. Здійснюємо покупку за класичною процедурою. Зверніть увагу на “Фазу 1»і “Фазу 2”. З першою все зрозуміло – це передоплата. Друга фаза – це той період часу, коли ми повинні будемо сплатити решту суму. Вона пишеться в точності до копійок.

Вводимо адресу по необхідності, вказуємо дані банківської карти або користуємося альтернативними способами оплати. Тиснемо “Підтвердити і оплатити”.

У підсумку немає нічого складного в питанні, як зробити попереднє замовлення 11.11 на Алі Експрес. Здійснення передоплати – така ж проста процедура, як покупка продукції поза святами і акціями.

Що можна купити за передоплатою на Aliexpress?

У цьому плані у покупця величезний вибір. На сторінці, виділеної під всі товари і категорії, які потрапляють під попереднє замовлення, продукція ділиться на рубрики:

  • «Передзамовлення на бренди». Тут продається брендова техніка — починаючи від смартфонів, закінчуючи кавовими машинами;
  • «Обрані товари» — виключно корисні товари, починаючи від техніки, закінчуючи сумками. Тут затребувана продукція з хорошою знижкою;
  • “Вам сподобається» — не найкорисніший відділ з великою кількістю дрібничок. Тому акцентувати увагу на ньому не варто.

Щоб купити товари за попереднім замовленням, перейдіть за посиланням.

Нижче є відділ «Передзамовлення», де вказані вже більш звичні категорії:

Фактично ви можете придбати все те, що могли б купити в звичайний день на китайській майданчику. Товари для автомобілів, смартфони та аксесуари для техніки, побутове обладнання, чоловічий та жіночий одяг, прикраси, продукцію для дому і так далі.

Які знижки доступні за попереднім замовленням на АліЕкспрес?

Все залежить виключно від магазину і товару. Як показує практика, якщо до розпродажу продукція розходилася з великою швидкістю, то знижка буде не особливо великою. Припустимо, смартфон на піку популярності може бути зі знижкою всього лише 12%. Така знижка у випадку з девайсом Xiaomi POCOPHONE F1 64 Гб. http://ali.pub/2v8207 Так як модель нова і затребувана (дуже радимо звернути на неї увагу, якщо ви вибираєте телефон з оптимальним співвідношенням ціна якість), продавцю немає причин скидати ціну занадто сильно.

У той час як на девайс від того ж виробника Xiaomi Redmi Note 5 32 ГБ знижка вже на 33%. Оскільки смартфон з’явився давно і не володіє великою затребуваністю.

До того ж, 28 жовтня став доступний розділ «Країна ігор», де можна виграти купони, які допоможуть знизити вартість товарів ще нижче.

Чи можна знайти знижки в розмірі 60-90%? Безумовно. Але не варто розраховувати, що магазин скине ціну на 85% у випадку з спочатку дорогим, популярним і актуальним товаром. Ціна сильно падає на різні дрібнички, які спочатку коштували 1-2$, а тепер 0,75 центів.

Але все ж можна знайти рідкісні і реально цікаві пропозиції. Наприклад, кавоварка від відомого виробника Bosch VeroCup 100 TIS30129RW продається зі знижкою в розмірі 61%.

Можна придбати техніку за 288 доларів при початковій ціні в 739$. У випадку з найцікавішими пропозиціями за низькою ціною є один нюанс. Можна зіткнутися з такою вимогою, що один покупець може придбати лише 3 одиниці товару. У випадку з вищезгаданою кавоваркою діє таке правило, як максимум 3 штуки на одного покупця. Аналогічна історія зі смартфонами. Тому набирати товар за сущі копійки оптом для перепродажу навряд чи вийде.

(Без рейтингу)
Loading...