Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Чи можливо оформити кешбек на AliExpress після оплати товару

Оформити кешбек на Аліекспрес

Чи можливо оформити кешбек на AliExpress після оплати товару

Питання про те, як оформити кешбек на Аліекспрес після покупки турбує багатьох покупців, які оплатили замовлення, але забули скористатися інструментами кешбек сервісу.

Первісна мета кешбек Аліекспрес — залучати нових покупців можливістю повертати частину грошей від вартості їхніх покупок. Однак кешбек Аліекспрес доступний не тільки для нових, але і досвідчених покупців, які оформили не один десяток замовлень.

Нарахування грошей за кешбек відбувається через спеціальні сервіси, що мають домовленості з інтернет-магазином Аліекспрес. Щоб кешбек був зарахований, перед додаванням товару в корзину, і його оплати покупець повинен перейти на AliExpress за допомогою інструментів кешбек сервісу.

Оформити кешбек на Аліекспрес після покупки – можливо чи ні

Якщо покупка була зроблена без використання інструментів сервісу — кешбек зарахований не буде.

Покупець може спробувати скасувати тільки-що оплачене замовлення і зробити покупку заново, але з використанням інструментів кешбек сервісу. Зазначимо, що повернення грошей при відмові від замовлення відбувається не миттєво, а через 3-14 робочих днів.

Ми рекомендуємо використовувати кращий кешбек сервіс для Аліекспрес — ePN Cashback, який пропонує найкращі умови на ринку для своїх користувачів.

На жаль, оформити кешбек на Аліекспрес після покупки «заднім числом» просто неможливо. Якщо ви активно повертаєте частину грошей з покупок за допомогою кешбеку, важливо виробити звичку не забувати застосовувати потрібні інструменти вчасно.

(Без рейтингу)
Loading...