Недорогі товари тижня з Aliexpress до 5$

замовити недорогі товари з Китаю

Недорогі товари з Китаю вже не наштовхують на думки про погану якість. Навпаки, все частіше прихильники шопінгу в онлайні надають перевагу замовленню речей з китайських сайтів, зокрема з Аліекспрес. На цьому популярному інтернет-майданчику з безліччю магазинів можна придбати практично все.

Покупців ресурс приваблює можливістю обрати товар за доступною ціною, безкоштовною доставкою, яку пропонує більшість продавців, великим асортиментом. Саме тому в цій статті ми пропонуємо вам нові знахідки тижня з Aliexpress до 5$.

Окуляри для роботи з дрібними предметами до 2$

Завдяки цим окулярам ви з легкістю вставите нитку в невеличке вушко голки та зможете робити делікатну роботу з дрібними деталями. У вартість моделі не входить доставка.

очки аліекспрес

Перейти на сторінку продавця – http://ali.pub/251tx1

Універсальний перехідник

Універсальний адаптер виручить вас під час подорожей, адже він має всі необхідні роз’єми.  Вартість моделі становить від 3 до 5$, залежно від кількості роз’ємів. Доставка безкоштовна.

перехідник

Придбати – http://ali.pub/251ubm

Міні-лампочка для читання за 3$

Ліхтар для читання чіпляється на книгу завдяки зручній застібці. Така річ буде чудовим подарунком для туриста чи будь-якого шанувальника літератури. В наявності червоний, чорний та синій кольори моделі.

лампочка для читання

Придбати – http://ali.pub/251uog

Світодіодна стрічка

Якщо ви не знаєте, як зробити власну оселю більш світлішою, придбайте таку стрічку. Закріпити її можна за дзеркало, телевізор чи на інший предмет інтер’єру. Ціна стрічки залежить від довжини.

Світодіодна лампа

Повний опис товару – http://ali.pub/251v6x

Недорогі товари з Китаю: браслети за 5$

Оригінальний браслет змійку з Aliexpress можна придбати як срібного так і золотого кольорів. Така модель доповнить будь-який образ.

браслети за 5$

Перейти на сторінку магазину  – http://ali.pub/251vhf

Теплий шарф

Зимовий шарф-снуд не лише зігріє в будь-яку погоду але й доповнить гардероб своєї власниці. Вартість моделі – 4$. Продавець пропонує різні кольори. Матеріал виробу – бавовна та шерсть. Довжина – 60 см.

теплий шарф

Повний опис товару – http://ali.pub/251wjx

Розвиваюча іграшка

Завдяки такому годиннику-пазлу дитинка вивчатиме форми, кольори та цифри. Фігурки виймаються з комірок. Ціна – 4$.

розвиваючі іграшки для дітей

Замовити – http://ali.pub/251x8m

Слідкуйте за нашими наступними добірками, щоб вибрати недорогі товари з Китаю. А щоб самостійно обрати річ з офіційного сайту Аліекспресс, переходьте в магазин.

Недорогі товари тижня з Aliexpress до 5$

Читайте також Основні способи економії на Aliexpress.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий