Найдешевші телефони на Aliexpress

Представляємо вам найдешевші телефони на Аліекспрес. Звісно це звичайні кнопочні телефони, які коштують в діапазоні 15 – 20 доларів.

Не слід чекати від цих апаратів чогось незвичайного, їх можна використовувати як запасну дзвонилку, у випадку якщо щось сталось із вашим основним смартфоном, або ви не любите телефони з тач-скріном.

У будь-якому випадку всі найдешевші телефони Аліекспрес у списку це моделі невідомих китайських виробників. Ми вибрали тільки моделі, у яких хороший рейтинг та відгуки.

Стаття повинна задовольнити тих, хто хоче купити китайський кнопочний телефон до 20 доларів на Aliexpress (а в нашому випадку звонилки навіть до 400 грн на).

Топ 5 – китайські найдешевші телефони на Аліекспрес до 20 баксів

Вибрати було важко, бо є чимало альтернатив, але Аліексперт пропонує свій топ.

Старенька добра Nokia 3310 – від 14 доларів

Найдешевші телефони на АліекспресХоч її вже давно не випускають, ця модель досі в тренді, навіть недавно випустили обновку. Головні переваги – довговічність та автономність. І хоч китаєць поступається оригіналу, ви навряд чи це помітите. В телефоні одна сім карта і немає камери.

Оцінка в магазині: 4.6 (проголосувало 850+ покупців)

Купити нову Nokia 3310 на Аліекспрес – http://ali.pub/1rk995

ODSCN T320 – від 13 доларів

Міцний дешевий телефон odscn з КитаюДуже міцний телефон. За свої гроші ODSCN T320 просто подарунок. На відміну від класичної але китайської Нокії має камеру, радіо, а також підтримує дві сім карти. Фішка телефону – ліхтарик. Дизайн досить прогресивний.

Оцінка в магазині: 4.9 (проголосувало 220+ покупців)

Купити дешевий китайський телефон на дві сімкарти T320 можна тут – http://ali.pub/1rk9pa

Найменший телефон AEKU C6 – від 12 доларів

Телефон карточка купити на АліекспресПо розміру цей телефон дійсно мініатюрний, розміром в банківську картку. В цьому його головна фішка. Як наслідок виробник зекономив на начинці, бо ж при ширині 53 мм важко втиснути туди багато чого. Тому в телефоні 1 сімка та немає камери. Але кожному своє)

Оцінка в магазині: 4.8 (проголосувало 750+ покупців)

Купити найтонший китайський телефон AEKU C6 – http://ali.pub/1rkcsp

AEKU E1 – від 14 доларів

Тоненький телефон на АліекспресЩе один девайс від китайського виробника ультрабюджетних смартфонів AIEK. Такий же тонкий, як попередня модель, але дивиться дещо симпатичніше.

Оцінка в магазині: 4.8 (проголосувало 870+ покупців)

Купити бюджетний китайський телефон до 15 доларів AEKU E1 з хорошими відгуками – http://ali.pub/1rkd9f

Servo V8210 – від 13 доларів

Дешевий китайський телефон з хорошою батареєюНа перший погляд нічим не особливий телефон від Servo, приховує потужну батарею на 1500 MAh. У нього камера для галочки і дві сімкарти. Хоча дизайн у гаджета дуже простий, батарея дозволяє вже тривалий час приваблювати свою цільову аудиторію. Це мабуть найдешевший телефон на Аліекспрес з великою батареєю та двома сім-картами.

Оцінка в магазині: 4.9 (проголосувало 770+ покупців)

Купити телефон на дві сімки до 20 доларів на Aliexpress – http://ali.pub/1rke8f

Найкращі та найдешевші телефони на Аліекспрес із нашого списку підійдуть багатьом, головне дивитись на характеристики, які вам до вподоби.

Оголошення від партнерів

1 коментар до “Найдешевші телефони на Aliexpress”

Залишити коментар