Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Поспішайте забрати купони на розпродаж Аліекспрес Нам 8 років

Купони нам 8 років

Поспішайте забрати купони на розпродаж Аліекспрес Нам 8 років

 

Вже менше тижня залишилося до одного з найбільших розпродажів року на Аліекспрес – Нам 8 років. Свій день народження магазин, як завжди, святкує з розмахом і дає численні знижки.

У цій статті ми розповімо про два способи, як отримати більше купонів Аліекспрес Нам 8 років. Не пропустіть свій шанс отримати більше знижок і замовити товари з смачними цінами.

Акція «Нам 8 років» буде проходити з 28 по 31 березня і запропонує великі знижки на багато товарів. Обіцяють падіння цін до 50%, що, втім, в основному є маркетингових ходом. Але реальну знижку 5-15% отримати цілком реально. При покупці не забувайте порівнювати з попередніми цінами на товари.

Варіант 1. Купони магазинів – поспішайте, кількість обмежена!

На головній сторінці сайту або в мобільному додатку знайдіть пункт – Отримати купон дня. Кожен магазин Аліекспрес роздає купони, які дійсні при замовленні товарів на певну суму грошей.

Але варто поспішити, кількість купонів суворо обмежено для кожного магазину.

Ось приклад:

купон магазину

Варіант 2. Купони в додатку

Зайти у спеціальний блок з роздачею на мобільному. Тут роздають не тільки купони але і призи. Заходити потрібно кожен день, щоб відвідування були послідовними.

Варіант 3. Звичайні купони

Навіть в рамках акції «Нам 8 років» ви можете скористатись стандартними знижками продавців. Не забувайте про це.

Варіант 4. Обмін монет на купони

Розкриємо секрет, як отримати більше знижок на звичайні покупки. Аліекспрес роздає безліч квитків на знижку в 2 долари. Так от, щоб їх взяти побільше є один трюк, який працює на мобільному.

За кожне додавання товару в корзину ви отримуєте 5 монеток, а 10 монет можна обміняти в додатку на 2-доларовий купон Аліекспрес. Просто додайте цікаві вам товари в корзину, за допомогою спеціальної акційної кнопки. От і все.

В цілому, потрібно зазначити, що «Нам 8 років» – цікава акція, яка обіцяє великі торги і хороший весняний водоспад знижок.

Якщо у вас виникнуть питання з приводу розпродажу або рад – пишіть в коментарі!

(Без рейтингу)
Loading...