Футболки з зображенням бетмена на Aliexpress

Серед усіх супергеройських футболок особливим попитом користується футболка бетмен. Герой коміксів легко впізнається через емблему з кажаном і вона вже давно стала популярним зображенням.

Увага всі зображення нижче – клікабельні і ведуть на сторінку з товаром!

Якщо вам потрібна футболка бетмен, придбати її можна на Аліекспрес за досить низькими цінами. У підбірці від AliExpert пропонуємо тільки чоловічі супергеройські футболки з безкоштовною доставкою.

5 футболок з бетменом на Aliexpress

Проста футболка з кажаном від Rumeiai. Мінімалістичний дизайн припаде до смаку багатьом. Перша футболка бетмен – коштує 5.8 – 6.4 $. Її замовило вже понад 500 людей, і вони задоволені якістю.

Футболка бетмен зелена Аліекспрес

Футболка бетмен Jalee Man з О-подібним вирізом. Коштує від 4 до 6 доларів, включаючи безкоштовну доставку. Стильна річ, малюнок тримається добре після прання.

Футболка бетмен сіра

Футболка бетмен в 3D

Ще одна футболка, але на цей раз з 3d малюнком. Футболка з принтом бетмен пропонується в двох варіантах чорного кольору: з тілесним принтом і класичним кажаном. Також в наявності тривимірні футболочки інших супергероїв. Ціна – 7-9 $.

DC 3D футболка с принтом бетмен

На цей раз пропонуємо екземпляр DC з довгими рукавами в чорному кольорі з 3д. Це футболка в чорно-сірих тонах, та ще й з імітованим поясом. Ціна 7-9 $.

Шукайте інші цікаві чоловічі товари — відвідайте наш розділ!

Фуболка бетмен 3D з довгими рукавами

Футболка бетмен з жартівливими написами в різні кольорах, з ціною 9 – 11 доларів. Сподобається хлопцям, які люблять оригінальні речі, що дарують оточуючим посмішку. «Будь собою, поки не можеш бути бетменом, інакше завжди будь героєм» —написано на одній з них.

Футболка з написом бетмен

Брюс Уейн, сам Бетмен — знакові фігури серед чоловіків і тому їх символ асоціюється з силою та розумом. Не важливо, який у вас вік, будь-яка з майок у статті підкреслить вашу індивідуальність, а також може стати хоршим подарунком для друга.

Якщо ви бажаєте знайти оригінальні речі в китайському магазині, обов’язково відвідайте розділ сайту Аліексперт “Тематичні підбірки Aliexpress“.

Ви можете замовити такі китайські речі перейшовши по зображеннях на сторінки з товарами. Бажаємо вам високої якості та радісних покупок!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Олександр Карий
AliExpert
Залишити відповідь