Джум як аналог Аліекспрес

Аналог Аліекспрес Джум

Аналог Аліекспрес, Джум (Joom) – це ще один сайт, який порівнюють з AliExpress. Але чи є цей сервіс альтернативою великого інтернет-магазину. Давайте спробуємо розібратися.

Joom як аналог AliExpress – основні відмінності

Joom – інтернет-магазин, який працює як сайт і мобільний додаток. Саме у другому форматі він відомий багатьом. Суть проекту в продажі китайських товарів за дешевими цінами.

І інтернет магазин Аліекспрес і Джум реалізують саме китайські продукти. Їх об’єднує те, що ціни на платформах дуже «смачні», а також є безкоштовна доставка в різні країни. На обох сайтах продають різні продавці, а не єдиний магазин.

Але чим же відрізняється Аліекспрес від Джум? Давайте виділимо найголовніші відмінності:

  • AliExpress – велика платформа з багаторічною доброю репутацією, а Joom – молодий, але перспективний аналог
  • На Алі проводять щорічні великі розпродажі, яких менше в другому варіанті
  • com має зручну і продуману систему навігації і тут дуже легко знайти будь-який конкретний товар, а шукати продукти на Джумі трохи важкувато і іноді й дуже важко знайти потрібне
  • На сайті компанії Алібаба Груп безліч офіційних магазинів, тоді як на joom.com працюють окремі ділки
  • Ціни на обох майданчиках різні, і не можна сказати, що десь сильно дешевше. Все залежить від категорій товарів і окремих продавців

Аліекспрес або Джум – відгуки

Люди запитують, де дешевше на AliExpress чи Joom. Останнім часом спостерігається тенденція низьких цін саме на другому сайті. Це особливо стосується дешевої біжутерії та недорогих виробів, які дуже популярні серед любителів онлайн-шопінгу з Китаю. Також на Джумі дешевші деякі категорії одягу і аксесуарів. Але брендові речі і більшу частину електроніки надійніше купувати на Алі.

Відгуки про два сайти вельми позитивні. Але якщо, у випадку з AE, деякі користувачі скаржаться на поступове підвищення цін з кожним роком, то у Джуму поки погано налагоджена логістика і посилки можуть йти до пункту призначення місяцями. Варто відзначити, що два інтернет-магазину доступні в гривнях і доларах, і мають безкоштовну або платну доставку. Відстежити посилку з аналога Aliexpress Joom немає ніяких проблем.

В цілому враження маси користувачів про альтернативний сайт хороші. Якщо ви шукайте новий досвід, можете спробувати замовляти на Джумі, але будьте готові, що іноді доведеться довго чекати посилку. Про інші аналоги Aliexpress ви можете дізнатись зі статті.

[kkstarratings]

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь