Чому товар з AliExpress йде так довго – основні причини

Довго йде товар з Аліекспрес

Користувачі іноді дивуються, чому довго йде товар з АліЕкспрес і запитують чи є на це об’єктивні причини. Давайте розберемося з основними нюансами довгої доставки з AliExpress.

Доставка товарів з Китаю, коли це магазин aliexpress.com або будь-який інший, здійснюється різними компаніями. Від способу доставки багато в чому залежить термін, в який вам буде доставлена посилка. Але на кожній сторінці магазину є гарантія доставки в строк, і вона називається захист покупця.

Це зазначений період часу, за який бандероль повинна дійти до покупця. Фактично, це така гарантія, яка дозволяє повернути гроші, якщо ви не отримали своє замовлення вчасно.

Чому товари з АліЕкспрес йдуть довго і що їх затримує

Перед замовленням і покупкою в магазині обов’язково читайте відгуки. Інші користувачі відверто пишуть про тривалість транспортування і скаржаться, якщо їм не сподобалася довга доставка АліЕкспрес. Уявімо, що ви захотіли придбати китайський телефон. Тоді на сторінці з обраною моделлю шукайте блок відгуків і ставте галочку – переглянути тільки для моєї країни.

Причини довгої доставки товару з AliExpress

Але які причини затримки в дорозі існують і чому товар з Алі йде так довго:

  • Продавець довго відправляв ваш заказ – хоча промайнула інформація, що річ відправлено, це не завжди так і представники магазинів часто хитрують в цьому плані
  • Вибраний дуже повільний спосіб доставки, щоб заощадити на ній
  • Замовлена річ дуже дешева і йде разом з тисячами інших, таких самих дрібничок
  • Перебої на одному з етапів транспортування
  • Проблеми на митниці вашої країни
  • Співробітники служби доставки (або пошти) у вашому місті працюють дуже погано і не повідомили вам, що посилка давно лежить на складі.

Як бачимо є дві групи проблем: по дорозі і вже безпосередньо у вашій країні. Самий сумний випадок, коли продукт вже давно трекнувся в країні призначення, але він місяцями лежить на митниці через плутанину бюрократів чи бездіяльності співробітників служби.

Останній варіант легко перевірити, якщо ви відстежите, що посилка вже в вашому місті/селі. Просто передзвоніть в поштове відділення і з’ясуйте, у чому справа.

Ось вам практично всі відповіді, чому довго йде товар з АліЕкспрес.

У більшості цих випадків допоможе читання відгуків про магазин і конкретному лоті, а також активність в підгонці роботи логістичних сервісів.

Довго йде товар з АліЕкспрес в Україну

Все залежить від певної країни і знову ж конкретного способу доставки в цю країну. Наприклад, замовлення, відправлене через China Post Air Mail буде йти різну кількість днів в Казахстан і Україну. Тому вам потрібно дізнаватися конкретно про свою державу і робити висновки.

В більшість міст України товар в середньому доставляють за 2-3 тижні. Якщо він дорогий, то значно швидше, а якщо копійчаний і коштує в межах 1-2 доларів – може йти навіть місяць-другий.

Підсумки

Якщо довго йде товар з Китаю, не поспішайте панікувати. Зазвичай дорогі речі приходять в лічені дні. Та й будь-який інший продукт в більшості випадків до вас дійде, варто лише почекати. У будь-якому випадку ви зможете повернути свої гроші і не опинитеся в програші.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Додати коментар