Де знайти і як перевірити номер Aliexpress

Номер Аліекспрес як шукати

Номер Аліекспрес – код, який необхідний для відстеження посилки. Його ще називають трек кодом або трек-номером. Іноді може виникнути плутатина, адже на сайті їх декілька, про що і мова в статті.

Його завжди можна знайти на сайті магазину, а потім перевірити на одному з спеціальних сервісів для відстеження поштових відправлень і товарів.

Щоб відстежити Аліекспрес за номером необхідно його скопіювати з пункту «Відомості про замовлення», вставити в поле одного з спеціальних сервісів і перевірити, де знаходиться посилка.

Більш детально про те, де знайти номер Aliexpress, чим він відрізняється від коду замовлення і де його перевірити, читайте нижче в статті. Також перегляньте відео, щоб легше розібратись у труднощах.

Номер замовлення це не номер Аліекспрес для відстежування – не плутайте

На сайті Aliexpress ви можете зустріти два номери:

  1. номер замовлення Аліекспрес
  2. номер відправлення

Саме другий вам потрібен, щоб подивитися де знаходиться посилка з Аліекспрес за номером. Він по-іншому називається трек код і може складатися з цифр або комбінації букв і цифр.

Номер замовлення присвоюється магазином Aliexpress для внутрішньої структури та зручності, він може вам знадобиться, якщо ви просто збираєтеся написати продавцю, а якщо спілкуватися через форму повідомлення за конкретним замовленням, представник магазину і так буде знати про який товар йде мова.

Щоб побачити цей код – зайдіть в мої замовлення і в описі кожного з придбаних товарів ви побачите «Замовлення №:».

Типова помилка користувачів у тому, що вони плутають код замовлення та номер Аліекспрес для відстеження, тому і не можуть дізнатися, де знаходиться товар з Китаю. Відстежити посилку з Аліекспрес за номером замовлення не вийде – майте це на увазі.

Номер замовлення Аліекспрес

А ось, щоб знайти Аліекспрес номер товару для відстеження, потрібно також перейти в мої замовлення, і біля вказаного номера замовлення натиснути «Докладніше».

Де код - детальніше Китай

Після цього, у наступному вікні трохи нижче ви побачите пункт «Відстеження відправлення», де і вказано номер відстеження Aliexpress. Також в лівій колонці вказано, яка міжнародна компанія доставляє ваше замовлення (у прикладі це ePacket).

Відео в тему

Цей самий номер Аліекспрес ви і будете використовувати.

Номер Аліекспрес для треку

Як проходить відстеження Аліекспрес за номером відстеження

Коли ви знайшли потрібний вам трек-код, скопіюйте його повністю, після чого перейдіть в один з трьох сервісів:

  1. http://track24.ru/
  2. http://www.17track.net/uk
  3. https://gdeposylka.ru/

Все це сайти, де доступно відстеження поштових відправлень з Аліекспрес за номером замовлення (трек кодом). Перегляньте інструкцію про користування трек 24.

Принцип роботи кожного з них ідентичний. У велике поле пошуку, ви просто вставляєте скопійований номер і за хвилину, нижче виводиться історія переміщення бандеролі з Китаю. Останній пункт і показує, де зараз знаходиться моя посилка.

трек код перевірити на сайті

Рекомендуємо вибрати сервіс, який найбільше сподобався і зареєструватися там. Ви можете відстежувати свої відправлення як ПК через браузер, так і через додаток на мобільному. Після реєстрації доступно збереження своїх товарів і повідомлення на пошту або номер телефону. Ось і все – нічого складного.

Невеликий підсумок

Як ви можете переконатися, відстежити посилку з Аліексрес з трек номером дуже легко, для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

  1. зайти в мої замовлення та натиснути «детальніше» в поле з товаром, який хочете відстежити
  2. скопіювати номер Аліекспрес для відстеження
  3. перейти на спеціальний сервіс (track24, 17track або gdeposylka) і вставити трек-код в спеціальне поле. Також в Україні ви можете це перевіряти на сайтах Укрпошти та Нової пошти, якщо посилка йде через них.
  4. Почекати поки база даних оновиться і побачити історію переміщення товару до вас.

Сподіваємося стаття допомогла, якщо це так – поділіться нею в соцмережах, нам буде дуже приємно. Також напишіть в коментарях, які труднощі у вас виникали при пошуку номеру для відстеження посилки з Китаю.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь