Чи можна відмінити замовлення на Аліекспрес

Чи можна скасувати замовлення на AliExpress

Іноді покупець відразу після здійснення покупки знаходить більш привабливу пропозицію. Тому виникає закономірне питання, чи можна відмінити замовлення на Аліекспрес?

Хоча така потреба і виникає дуже рідко, ануляція замовлення іноді необхідна. Більшість розуміє, що відразу потрібно читати весь опис товару і порівнювати пропозиції в інших магазинах, однак людям властиво помилятися.

Отже, що ж робити, щоб скасувати замовлення? Відразу потрібно зазначити, що є декілька умов, без дотримання яких провернути подібну процедуру неможливо.

Чи можна відмінити замовлення на Аліекспрес після оплати

Замовлення вважається здійсненим, якщо клієнт торгової платформи заплатив гроші. При оплаті ви підтверджуєте покупку і з вашого балансу знімається певна кількість грошей (ціна товару + вартість доставки, або лише вартість товару в разі безкоштовної доставки). Кошти в цьому разі закріплюються за AliExpress. Вони будуть передані конкретному продавцю тільки, коли ви підтвердите успішне отримання товару операція буде завершена.

Дізнайтесь, що вигідно замовляти на AliExpress

Але у вас є шанс повернути гроші за покупку навіть після оплати. Щоб це сталося, потрібно, щоб до моменту скасування замовлення продавець ще його не обробив. Якщо транзакція ще в обробці, ви можете відмінити замовлення. В якому статусі зараз замовлення можна подивитися в його картці у особистому кабінеті сайту.

Що робити якщо замовлення на Аліекспрес відмінили

Ви скасували свою покупку. Що тепер робити далі? Нічого особливого більше не знадобиться. Вам на електронну скриньку прийде повідомлення від інтернет-супермаркету AliExpress. У ньому буде сказано, що ви відмовилися від замовленого товару і тому вам будуть повернуті гроші в повній вартості.

Далі потрібно тільки почекати до 5 робочих днів і перевірити рахунок, з якого здійснювалась оплата замовлення. Якщо протягом цього терміну кошти на ваш баланс не надійдуть – зверніться в технічну підтримку Алі Експрес.

Як бачите, питання чи можна відмінити замовлення на Аліекспрес вирішується в кілька простих дій:

  • Дивіться чи знаходиться воно в обробці;
  • Якщо це так, активуємо пункт «відмінити»;
  • Далі чекаємо повернення грошей;
  • Перевіряємо баланс на предмет повернення;
  • Купуємо, те що дійсно потрібно.

А чи бували у вас випадки повернення і скасування покупок. Пишіть в коментарях.

Чи можна скасувати замовлення на AliExpress
Оцінка - 5, (1 гол.)

Вам також буде цікаво почитати: