Як легко знайти схожі товари на Aliexpress

Cхожі товари на Аліекспрес пошук

Схожі товари на Аліекспрес можуть коштувати по-різному. Тому, якщо ви бажаєте зробити покупку з китайського сайту, радимо вам пошукати аналогічну модель в інших продавців. Це допоможе вам придбати товар за більш вигідною ціною.

Основні способи пошуку однакових товарів на Aliexpress

Існують 4 методи, які дозволяють відшукати однаковий товар на китайському сайті.

Як легко знайти схожі товари на Aliexpress

Пошук схожих товарів за допомогою розділу недавно переглянутих речей

Знайти схожі речі можна за допомогою розділу «Ви недавно дивилися», де показані всі переглянуті останнім часом речі. Отже, щоб скористатися цим способом:

  • перейдіть на головну сторінку сайту і відкрийте вкладку «Мій Aliexpress» (доступна для зареєстрованих покупців);

Мій Aliexpress

  • прогортайте сторінку донизу, щоб побачити меню «Ви недавно дивилися». Клацніть на вкладку «Переглянути ще», щоб відкрити сторінку разом з усіма переглянутими товарами;

ви нещодавно дивилися

 

  • під річчю, що вас цікавить, буде кнопка «Знайти схожі товари». Клікайте по ній.

обрати схоже

Як знайти схожі товари на Аліекспрес через Мої бажання

Відкрийте сторінку «Мої бажання» і наведіть вказівник миші на одну з обраних речей.

Мої бажання

Ви побачите кнопку «Знайти схожий товар».

знайти в бажаннях

Щоб додати товар до «Мої бажання», перейдіть на сторінку з ним і натисніть «Додати в мої бажання».

Як знайти схожі товари з Аліекспрес по назві

Якщо назва товару у вас відображається російською, натисніть на напис переглянути назву англійською. Потім скопіюйте частину назви товару та вставте в поле для пошуку.

знайти річ по назві

Ви побачите перелік однакових або схожих виробів. Цей спосіб найкраще підходить для пошуку товарів, особливо техніки, від китайських брендів (Meizu, Xiomi, Huawei).

Пошук по картинці

Якщо у вас є тільки картинка речі з Аліекспрес, ви також можете легко знайти потрібний товар. Така опція корисна, наприклад, якщо хтось продає плаття або куртку в соціальній мережі, але ви підозрюєте, що вона куплена на Aliexpress значно дешевше.

Завантажте фото товару або збережіть посилання на нього. Після цього заходьте на google.com. і тисніть на «Картинки». Коли відкриється спеціальне поле, вставте в нього фотографію або посилання на неї. Після цього ви побачите список сайтів, де розміщена така картинка. Щоб отримати посилання тільки на сайт Aliexpress, можете в рядку для пошуку додатково вказати site:aliexpress.com.

Як бачите, знайти схожі товари на Аліекспрес неймовірно просто. Але якщо ви побачили аналогічні речі на сторінці різних продавців, не спокушайтеся відразу на нижчу ціну. Спочатку перевірте надійність продавця, у якого хочете здійснити покупку.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь