Чорна п’ятниця на AliExpress 2019: секрети вдалих покупок під час розпродажу

чорна п'ятниця на Аліекспрес

Чорна п’ятниця на Аліекспрес у 2017 році очікується 24 листопада. Тому, якщо ви не встигли придбати під час розпродажу 11. 11 товари з Китаю з хорошою знижкою, скористайтеся знижками в чорну п’ятницю. Мета продавців, які зменшують ціни в цей день, – позбутися товару, який вони не встигли продати протягом року.

Розміри знижок в чорну п’ятницю 2019 на Аліекспрес

В цьому році магазини Aliexpress, у зв’язку з чорною п’ятницею, будуть пропонувати знижки з 29.11, протягом декількох днів. Падіння цін може становити від 5% до 50% відсотків.

Однак, речі, які пропонуються з великими знижками швидко розкуповують.

Будьте також уважні, якщо продавець стверджує, що ціна на його товар впала до 70%. Багато магазинів перед розпродажем навмисно піднімають ціни, щоб потім продемонструвати покупцям їх неймовірне падіння. Не попастися на такий трюк вам допоможе спеціальний додаток AliTools, який показує динаміку росту та зменшення цін на конкретний товар, а також інформує про надійність продавця. Як встановити і користуватися розширенням, читайте тут.

На Aliexpress є справді надійні продавці, які використовують дні розпродажів, щоб залучити в свій магазин нових покупців та підвищити відсоток продажів.

Чорна п’ятниця на Аліекспрес 2019: плюси та мінуси

Розпродажі AliExpress, які проводяться на китайському сайті, мають більше плюсів ніж мінусів. Переваги покупок у день розпродажу:

  • можливість купити річ з реальною знижкою від 5% до 15%. Може здатися, що це небагато. Але якщо вас цікавить, скажімо, телефон за 200$, то в день акції його ціна може впасти до 180-190$. А це досить суттєва знижка. Заощаджені 10$ чи 20$ ви можете витратити на годинник, сумку, футболку, взуття чи іншу потрібну річ;
  • ймовірність знайти товар, ціна на який впала до 50%. Але перед покупкою обов’язково подумайте, чи потрібна вам така річ, а також перевірте правдивість інформації про падіння цін за допомогою спеціальних сервісів, таких як AliTools, про який ми згадували вище;
  • відчуття азарту від шансу заощадити.

Але існує і підводне каміння чорної п’ятниці на Алі:

  1. продавець у зв’язку з напливом покупців може не встигнути відповісти на ваші повідомлення, тому задавайте всі питання про товар за кілька днів до початку знижок;
  2. велика кількість замовлених в чорну п’ятницю товарів може привести до затримок на митниці, а значить ваше замовлення прийде пізніше. Але таке трапляється не дуже часто;
  3. як ми вже писали, деякі продавці створюють ілюзію знижок. Будьте уважні.

Кіберпонеділок на Аліекспрес для тих, хто не встиг на п’ятничні знижки

Після завершення розпродажу на Алі, покупці можуть відвідати так зване After-party – Кіберпонеділок. В цей день також доступні різні знижки. Ціни падають на сукні, косметику, техніку, взуття, рюкзаки, сумки та інший асортимент магазинів Aliexpress.

Але ми все-таки радимо робити покупки на китайському сайті під час п’ятничної розпродажі. Існує ймовірність, що потрібний вам товар швидко розкуплять.

Таким чином, чорна п’ятниця на Аліекспрес 2019 – це шанс придбати не тільки хорошу річ з Китаю, але й також істотно заощадити. Слідкуйте разом з нами за акціями на Алі, щоб поєднати якість і доступні ціни.

Перейти на Аліекспрес

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Залишити відповідь