Домашня » Інструкції для покупок на AliExpress

Чому довго йде посилка з Аліекспрес

Чому затримується доставка з Aliexpress в Україну

Статтю оновлено:

Ви зробили замовлення з Китаю ще 30 днів тому, але товар так і не прийшов. Постараємося розібратися, чому довго йде посилка з Аліекспрес? Не варто панікувати, найімовірніше, що ви отримаєте довгоочікуваний замовлення. Але в такій ситуації бажано підстрахуватися і стежити за термінами захисту покупця, щоб вчасно відрити суперечку і повернути гроші, якщо товар не прийде.

відкрити спір алі

Від чого залежить час доставки з офіційного сайту Аліекспрес

Якщо вас хвилює питання, чому довго йде посилка з Аліекспрес в Україну, зверніть увагу на час доставки. Як правило, на пересилання китайських товарів йде від 20 до 45 днів. Але, якщо ви замовили щось в січні-лютому, будьте готові, що середні терміни доставки будуть збільшені. Це пов’язано з періодом святкування традиційного та китайського Нового року.

Тривалість пересилання залежить від служби доставки, якою магазин з Aliexpress користується для відправлення товарів. Так, якщо ваше замовлення було відправлено державною китайською поштою, то ви отримаєте посилку через 30-45 днів, залежно від роботи митниці. Якщо ж посилка була відправлена за допомогою пошти Сінгапуру або Гонконгу, то товар прийде до вас за 20-30 днів.

Більше про покупки на Алі Експрес в Україні читайте тут.

Тому, якщо ви не бажаєте чекати так довго, то можете при оформленні великого замовлення додатково вибрати платну доставку. Вона вам обійдеться від 25 баксів, але ви отримаєте свій товар протягом 7-20 днів.

 

Чому довго йде посилка з Аліекспрес: поширені причини

Якщо ж замовлення, зроблене на Алі, йде більше 2 місяців, причини можуть бути різні:

 • робота митної служби;
 • поштові служби занадто завантажені, що буває досить часто в період розпродажів та великих знижок;
 • помилки в роботі співробітників поштових служб;
 • замовник неправильно вказав свою адресу доставки;
 • відправник допустив помилку, вказуючи адресу доставки замовника.

Тривалість пересилання товару також залежить від транспорту. Посилка могла бути відправлена морським, залізничним транспортом або літаком. Найшвидший спосіб доставки – це кур’єрська експрес-доставка.

Як доставляється товар з Китаю

Чому довго йде посилка з Аліекспрес? Відповідь може бути пов’язана з певним етапом пересилання. Доставка з Китаю складається з наступних етапів:

 1. на початковому етапі продавець підтверджує замовлення. На це йому дається до 24 годин після оплати. Якщо магазин не сильно завантажений, замовлення буде підтверджено до 12 годин;
 2. протягом 2-10 днів після оформлення замовлення, магазин відправляє товар та надає покупцеві спеціальний трек-номер. З його допомогою можна відстежити місце знаходження посилки;
 3. залежно від місця відправлення посилки, а також від поштової служби, ще в Китаї товар може побувати на кількох сортувальних пунктах, а це може тривати до 10 днів;
 4. товар відправляється в країну замовника. Як правило, посилки вагою до 2 кг пересилаються літаком. Більш важкі товари відправляються залізничним або морським транспортом. Безкоштовна доставка поштової служби China Post займає від 20 до 30 днів. Якщо ж користувачем була обрана платна доставка, посилка буде отримана в два рази швидше;
 5. замовлення доставляється в країну покупця. Після цього, залежно від роботи митної служби та сортувального пункту, товар прийде до замовника до 5 днів.

Таким чином, середній час доставки товарів з Китаю становить 30-45 днів. Але на кожному з етапів можуть трапитися різні проблеми, що і забезпечує більш тривалу доставку.

Якщо термін захисту покупця, даний для отримання посилки, закінчується

У тому випадку, якщо час на пересилку товару закінчується, користувач може зробити наступні дії:

 • відкрити спір;
 • натиснути на спеціальну клавішу, щоб продовжити термін захисту покупця. Зазвичай продавець продовжує запит на продовження захисту до 3 днів;
 • якщо продавець відмовляється продовжити захист покупця, але стверджує, що замовлення вже в дорозі, необхідно відкривати спір. Таким обіцянкам довіряти не можна;
 • також починайте суперечку, якщо до кінця терміну захисту залишається 5-7 днів, але продавець не відповідає на всі ваші запитання.

час до закриття замовлення

У тому випадку, якщо ви так і не отримали своє замовлення, але вчасно відкрили диспут, ви стовідсотково повернете свої гроші назад. Також відкрити диспут можна в тому випадку, якщо трек-номер, наданий продавцем, не відслідковувався.

Магазин Алі

Висновки

Ми назвали основні причини, чому довго йде посилка з Аліекспрес. Якщо у вас раптом виникнуть проблеми з доставкою товарів з Алі, обов’язково стежте за часом, яке дано на пересилку, щоб встигнути відкрити спір.

Оцініть статтю

Поділіться в соцмережах і буде вам добро!