Чохли для телефонів на AliExpress – великий асортимент і низькі ціни

Аліекспрес чохли на телефон

Більшість чохлів, які продаються на наших ринках, виробляються в Китаї. Тому Аліекспрес чохли на телефон найдешевші і представлені в самому великому різноманітті.

Аліекспрес чохли на телефон представлені в ціновому діапазоні від 1 до 10 доларів (від 30 грн, або 70 рублів). Тут можна знайти аксесуари для будь-якого пристрою. Відвідайте каталог з чохлами в магазині.

Серед телефонних чохлів на Аліекспрес представлені такі типи:

  • бампери
  • силіконові чохли накладки
  • чохли-розкладушки (їх ще називають обкладинками або фліп-чохлами)
  • чохли для заняття спортом
  • чохли-кобури

Щоб вибрати чохол для свого телефону на AliExpress потрібно точно знати модель девайса, оскільки іноді навіть незначна відмінність зробить аксесуар непридатним для телефону. Наприклад, моделі смартфонів в рамках однієї лінійки можуть мати різне розміщення камери, що автоматично впливає на збіг вирізу на чохлі.

Найбільшим попитом користуються Аліекспрес силіконові чохли, з причини своєї низької ціни і зручності використання. Аліекспрес чохли на телефон слід вибирати під свої запити і цілі. Наприклад, бізнесмени люблять розкладушки, тоді як молодь віддає перевагу прості тонкі бампери.

Читайте про смартфони з Китаю до 50 доларів у нашій підбірці.

Де знайти чохли для телефону на aliexpress.com

Перейдіть в розділ Телефони та аксесуари та виберіть каталог сумки і чохли. Далі перед вами з’явиться безліч моделей, а в меню зліва можна вказати конкретний телефон.

де знайти чохли на Аліекспрес

Найбільшим попитом в китайському магазині користуються чохли на айфон Аліекспрес, аксесуари для самсунг і леново. Далі за популярністю йдуть хуавей, сяомі і мейзу.

Купити чохол на Aliexpress

Щоб купити чохол на Аліекспрес потрібно перейти на сторінку товару, ознайомитися з його характеристиками та натиснути «Купити зараз». Іноді різні бампера підходять для декількох моделей, щоб дізнатися чи підійде конкретний чохол для телефону, подивіться опис товару.

Також зверніть увагу, що дешевизна товару може ввести вас в оману, якщо доведеться платити багато за доставку. Радимо вам придбати кілька екземплярів спільно зі знайомими, якщо у них такий же телефон, це здешевить ціну однієї.

Доставка аксесуарів для телефонів залежить від служби і цінової категорії, в середньому Аліекспрес чохли на телефон йдуть 2-3 тижні, а може бути і довше.

Якщо ви хочете дізнатися, які найпопулярніші чохли на Аліекспрес продаються для вашої моделі смартфона, можна відсортувати список по замовленнях, і ви побачите, що купують найчастіше.

Звернемо вашу увагу, що з Китаю ви можете замовити п’ять, а іноді навіть до десяти аксесуарів, замість одного, придбаного в своїй країні.

Надіємось стаття була для вас корисною, поділитися нею з друзями у соцмережах.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь