Чи варто купувати батарейки на AliExpress

Батарейки з Аліекспрес дешево

Серед інших товарів, багато покупців замовляють батарейки з АліЕкспрес. Замовляти їх з Китаю досить вигідно і можна значно заощадити на всіх видах акумуляторів.

Щоб знайти розділ з батарейками – перейдіть в категорію електроніка і в пункті «Цифрова електроніка» виберіть «Акумулятори», або ж скористайтеся посиланням нижче:

Сьогодні в магазині Ali ви можете придбати:

  • батареї для телефону, планшета і ноутбука;
  • акумуляторні батарейки будь-яких типів, включаючи ААА АліЕкспрес;
  • пальчики, мініпальчики та батарейки для годинників і будь-якої іншої електроніки;
  • зарядні пристрої для батарей;
  • портативні повербанки;
  • сонячні батареї.

Батарейки з Аліекспрес – чому так дешево?

Переважна більшість електронних штук, які продаються в Україні, виробляються в Китаї, тому немає сенсу переплачувати на місці, а краще купити батарейку на Аліекспрес дешевше.

На що потрібно звертати при замовленні портативних акумуляторів і батарей:

  • перегляньте тексти відгуків покупців і особливо ті, в яких розповідають про досвід експлуатації;
  • уважно читайте опис товару;
  • якщо ви замовляєте всього один дешевий товар, найкраще знайти людей, яким це теж потрібно, оскільки доставка в 1-2 долара зведе нанівець дешевизну батарейок.
  • звертайте увагу, що продають одну штуку або комплект, часто покупці помиляються на цей рахунок, а потім зляться, що їх обдурили.

Китайці продають батарейки на AliExpress дешево, тому що вони поставляють їх прямо з заводів і немає кількох націнок рітейлерів.

Акумуляторні батарейки АліЕкспрес

Буває, що деякі недобросовісні продавці завищують справжній об’єм акумулятора. Особливо це відноситься до заголовка сторінки, тоді як в самому описі ви виявите зауваження про актуальний запас енергії. Тому ще раз радимо уважно читати інформацію про товар.

Але якщо ви бачите, що рейтинг 4,7 і вищий, а кількість замовників перевалила за сотню, то вибрані вами батарейки з Аліекспрес однозначно варто брати. Якщо ж залишаються питання, не соромтесь задавати їх безпосередньо продавцю.

Дізнайтесь більше про цікаву електроніку з китайського магазину.

Aliexpress – рай для радіолюбителів

Магазин пропонує широкий вибір електронних елементів, які можна використовувати для власних виробів. Наприклад, один із трендів тут – сонячні батареї і дешеві літій-полімерні акумулятори.

Також тут ви знайдете крони, і інші, більш екзотичні пристрої. Зверніть увагу на дешеві зарядні пристрої і тестери батарейок.

Як видно, батарейки з АліЕкспрес – дуже великий розділ, з величезним вибором товарів для кожного. Щоб знайти цікаві варіанти, радимо сортувати вивід за кількістю замовлень.

Магазин Алі

Поділіться своїм досвідом покупки батарейок в коментарях!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь