Домашня » Блог про Аліекспрес українською » AliExpress ввів обов’язкове маркування всіх посилок

Аліекспрес ввів обовязкове маркування

AliExpress ввів обов’язкове маркування всіх посилок

Китайська платформа онлайн-торгівлі AliExpress, що входить в Alibaba Group, ввела обов’язкове маркування всіх поштових відправлень штрихкодами.

Завдяки нововведенням можна буде відстежити етапи доставки посилки з товаром в системі трекінгу на сайті або в мобільному додатку. Це означає, що скоро відстеження посилок з Аілекспрес  стане значно простішим.

У лютому 2017 року цю вимога було введено тільки для поштових відправлень вартістю понад $2. Тепер воно діє на всі товари, незалежно від їх вартості. Росія стала однією з перших країн, де AliExpress ввела обов’язковий трекінг всіх посилок.

Зростання цін не буде

Система трекінгу базується на платформі «Цайняо», яка відноситься до мережі Alibaba Group і забезпечує логістику всіх своїх майданчиків, включаючи AliExpress.

У прес-службі AliExpress заявили агентству РІА Новини, що не очікують зростання цін через нововведення, оскільки перехід на обов’язкове маркування обговорювався тривалий період і у продавців було достатньо часу, щоб підготуватися.

«Крім того, запуск сервісу не менш важливий для продавців, оскільки дозволяє уникнути споживчого екстремізму щодо служб та систем доставки — тепер кожна сторона торгівлі має можливість детально відстежувати процес транспортування у будь-який момент часу», — зазначив представник AliExpress.

(Без рейтингу)
Loading...