Домашня » Блог про Аліекспрес українською » AliExpress запропонує покупцям створити свій дизайн товарів

Свій дизайн товарів на Aliexpress для всіх

AliExpress запропонує покупцям створити свій дизайн товарів

Китайський інтернет-магазин запустив програму, по якій покупці зможуть самі розробити свій дизайн товарів на AliExpress. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає РБК.

У ньому наголошується, що нова програма запускається напередодні розпродажу «Тиждень брендів», яка стартує 28 серпня. Партнером програми став майданчик для розробки креативних ідей Crowdspring, де працюють понад 200 тис. дизайнерів. Користувачі магазину зможуть взяти участь у розробці різних аксесуарів, «від ремінців для годинників до постільної білизни і рюкзаків».

Свій дизайн товарів на Aliexpress

Як розповів директор з розвитку AliExpress в країнах СНД Марк Завадський, «в програмі може взяти участь будь-який покупець Аліекспрес, від новачків до професійних дизайнерів». Він зазначив, що даний проект є пробним, а також дає можливість фахівцям у сфері дизайну «спробувати себе і розширити своє портфоліо».

AliExpress планує залучити до роботи молодих дизайнерів для створення лімітованих колекцій, які вийдуть в продаж 28 серпня. Всього в програмі беруть участь 500 дизайнерів з 200 країн. Кращі дизайнерські розробки будуть відправлені у виробництво за результатами  голосування. Фахівці вважають, що свій дизайн товарів на AliExpress – чудове рішення.

З 10 серпня офіційний сайт Аліекспрес ввів систему обов’язкового відстеження всіх відправлень з товарами покупців. Кожній покупці присвоюється спеціальний код, за яким користувач зможе відстежити статус доставки. Раніше цей код видавався для товарів вартістю від $2.

(Без рейтингу)
Loading...