Аліекспрес Біткоін

AliExpress і Bitcoin: чи є можливість платити криптовалютою

Багатьох покупців цікавить Аліекспрес біткоін, чи приймає китайський молл криптовалюту для оплати замовлень. У цій статті поговоримо про можливості застосування крипти в магазині.

На сьогоднішній день за біткоін купити на Аліекспрес неможливо. Хоча в мережі з’являлися різні чутки, але поки платформа представляє тільки традиційні можливості для оплати покупок.

Аліекспрес біткоін не приймає, але як викрутитися

Але все ж ви можете використовувати монету біткоін на Аліекспрес. Мова йде не про прямі покупки, а про обмін. Біткоіни дуже популярні в Китаї, і ви можете навіть знайти продавців, які готові безпосередньо співпрацювати і поставляти товари, якщо ви будете платити криптовалютою. Але це не зовсім безпечний варіант і ми наполегливо рекомендуємо робити покупки тільки в рамках звичайного формату AliExpress. Інакше ви ризикуєте втратити свої гроші.

Оплата біткоїнама на Аліекспрес можлива тільки при попередньому обміні їх у звичайні валюти. Якщо ви займаєтеся торгівлею криптовалютами, то знаєте, що BTC легко обміняти на долари, рублі або євро через біржі або обмінники. А коли ви отримаєте класичні гроші, купити за них не складе труднощів.

Сувенірна монета біткоін на Аліекспрес

Але якщо ви справжній фанат криптовалют, то в магазині зможете придбати багато цікавих сувенірів. Так, серед сувенірів доступна біткоін монета, яку легко купити на Аліекспрес, адже коштує вона менше 2 доларів.

Це чудовий подарунок для фінансистів, економістів, бухгалтерів та всіх тих, кому подобаються біткоіни і криптовалюти.

Ось як виглядає сувенір (ціна 1,3 USD):

Аліекспрес біткоін

Замовити – http://ali.pub/27wyo7

Аналогічна ситуація і з іншими монетами. Ви можете замовити сувенір майже будь-якого популярного цифрового знаку, наприклад, Лайткоин або Догкоін.

Обладнання для майнінгу біткоінов на Аліекспрес

Щодо теми, є ще кілька категорій товарів, які відносяться до Bitcoin. Багатьох користувачів цікавить біткоін ферма з AliExpress. Звичайно купити готове апаратне рішення для майнінгу тут не вийти, зате вибір запчастин і мікросхем в магазині дійсно великий. Тут часто купують перехідники для обладнання і чіпи для видобутку криптомонет.

Як бачимо, точна відповідь на питання «чи можна на Аліекспрес оплатити біткоінами» – однозначна. Криптовалюта до оплати поки не приймається. Але можливо вже незабаром, керівництво такої прогресивної платформи як AliExpress додасть в перелік доступних платіжок і нові цифрові валюти.

Перейти на AliExpress

Оцініть статтю

Вам також буде цікаво почитати: