Айфони на Aliexpress – вдвічі вигідніше

Купити на Аліекспрес айфон можна по значно нижчим цінам, ніж в Україні. Якщо ви бажаєте отримати телефон від Apple з Китаю, вам потрібно бути зареєстрованим на сайті Aliexpress.

Однак при покупці слід бути дуже обережним, адже можна наткнутись на підробку, тому потрібно звертати увагу на рейтинг покупця і конкретного телефону, який ви збираєтесь купити. Це особливо стосується тих покупців, які хочуть отримати оригінальний iphone, а не дешеву копію.

На нашому сайті aliexpert.com.ua ви знайдете всю інформацію про те, як здійснювати покупки.

Зараз копію Айфон в Україні можна взяти навіть за 2000 гривень, але це не те, що ви чекаєте. Так, такий телефон буде зовні схожий на яблучний смартфон, але крім глючного гаджета і купу мороки ви не отримаєте нічого хорошого.

Тому слід розуміти, що всі Аліекспрес айфони діляться на чотири види:

  • погані копії на Андроїд
  • хороші копії на Андроїд
  • відремонтовані або відновлені оригінальні iphone
  • нові оригінальні айфони aliexpress

Всі ці варіанти можна знайти по ссилці – http://ali.pub/1qm6do

Від того, що вам попадеться залежить подальший комфорт використання і якість апарату. Першу категорію не радимо розглядати взагалі, навіть якщо ціна більш ніж приваблива. Друга підійде тим людям, які хочуть виглядати круто, але не можуть собі дозволити оригінальне яблуко.

Відновлений Аліекспрес айфон – дуже привабливий варіант, але вони не нові, їх або відремонтували, або якось відновили. Є деякий ризик, що такий телефон буде працювати недовго. Тому найкращий варіант, це звісно оригінальні телефони від Епл.

Перейдіть по ссилці, щоб купити оригінальні айфони Аліекспрес

Ціни на айфони з Aliexpress

На Алі можна купити практично всі моделі iPhone, від 4 до 7. Правда найновіші моделі – велика рідкість.

Моделі айфонів з Аліекспрес

Зараз на китайській торговій платформі можна купити основні моделі. Радимо звертати увагу на кількість замовлень та залишених відгуків. А якщо купувати копії, то тільки високої якості.

Аліекспрес Айфон 4

Хоча ці телефони вже старенькі і характеристики у них підходять не всім, вони досі популярні через низьку ціну і маленький дисплей. У них є своя цільова аудиторія. Зараз не так багато пропозицій у продавців з оригінальною четвіркою, зате доступний Aliexpress iphone 4s за 70$.

iPhone 5s Aliexpress original

Відгуки про телефони цієї моделі, куплені на Алібаба бувають різні. Одразу слід врахувати, що більшість придбаних пристроїв – це відновлені апарати. Тому покупці завідомо йдуть на ризик. Найпоширеніші проблеми, про які пишуть у відгуках – зношення батареї. Також іноді може бути подряпаний корпус. В будь якому випаду телефон від Apple обійдеться в рази дешевше ніж в Україні.

Ціна на нього може складати 150-180 доларів, але ще раз зверніть увагу, що це не повністю новий апарат. Ситуація подібна і з моделлю iPhone 5c. Ось наприклад у продавця продано більше 500 штук за хорошу ціну і з прийнятною якістю, тут можна придбати розблокований пятий айфон – http://ali.pub/1qm4j6. Якщо в Україні за нього доведеться відвалити 300 баксів, то тут удвічі дешевше.

Аліекспрес Айфон 6

Найпоширеніша на ринку модель зараз. Продавці пропонують її у декількох конфігураціях та кольорах. Ціна на гаджет в середньому складає 250 – 350 доларів. Отут доступний хороший варіант з оцінкою 5!

iPhone 6 з Китаю за 260 баксів – http://ali.pub/1qm5cj

Аксесуари до айфонів

Також в магазинах на Алі ви можете купити дуже дешеві китайські аксесуари для айфонів: чохли, бампери, зарядні пристрої та різні прикраси.

Купуйте чохли для яблучних девайсів тут – http://ali.pub/1qm5wk.

Оголошення від партнерів

Залишити коментар