Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Аліекспрес вхід на сайт

Аліекспрес вхід

Аліекспрес вхід на сайт

Аліекспрес вхід доступний на стартовій сторінці сайту. Спочатку вам потрібно перейти на сам сайт, а потім знайти поле для логіну та паролю та ввести туди їх.

Ось тут ви можете здійснити вхід на сайт Aliexpress – просто клікніть на картинкувхід на сайт аліекспресЗазвичай логін – це ваша пошта, а пароль – набір символів, які ви задавали при реєстрації. Аліекспрес вхід може не відбутись, якщо ви вказали невірний пароль чи логін.

Якщо ви ще не маєте власного акаунту , читайте статтю Як зареєструватись на Aliexpress.

Аліекспрес повна версія відрізняється від мобільної. Вхід на телефоні може відбуватись автоматично, якщо ви зберігали пароль у своєму акаунті джімейл.

Якщо ви використовували вхід через фейсбук, вконтакті чи гугл плюс – натисніть на відповідну іконку соцмережі.

Іноді люди пишуть «я не можу ввійти на Аліекспрес». У такому випадку ви швидше за все помилились при вводі своїх даних, тому згадайте їх, або відновіть пароль за допомогою пункту «Забули пароль».

Як ввійти на сайт Аліекспрес

Потрібно перейти за посиланням, та ввести свої дані, якщо ви користуєтесь ПК версією. Якщо ви заходите з мобільного, треба клікнути на сендвіч меню (з трьома горизонтальними полосками) та натиснути увійти, а далі ввести свої облікові дані.

Аліекспрес вхід в особистий кабінет

Ваші замовлення та інша цікава інформація знаходятся у розділі «Мой Aliexpress». У цьому розділі ви зможете переглянути всю свою переписку, переглянути замовлені товари і інші цікаві налаштування.

Якщо вхід Аліекспрес відбувся на англійській мові, ви можете переключити його на українську в пункті «Доставка в». Там же можна змінити і валюту у якій буде відображатись.

Іноді можуть трапитись і інші проблеми зі входом на сайт. Наприклад у вас щось не так з компютером, або інтернетом, тоді зайти на Алі не вийде. Треба спочатку вирішити всі інші труднощі.

Якщо у вас в сім’ї два акаунта Алі і вам треба вийти чи вилогінитись з сайту. Для цього слід натиснути «Вийти» у тому ж місці, де вводили дані для входу.

Читайте, як купувати в китайському магазині онлайн.

Надіємось стаття була для вас корисною, якщо так – поділіться нею з друзями та розкажіть про наш сайт.

(Без рейтингу)
Loading...