Кращі рюкзаки з Aliexpress до 20$ для навчання, роботи, відпочинку

Аліекспрес рюкзаки купити недорого

На офіційному сайті Аліекспрес рюкзаки – один з ходових товарів. Адже тут не виникає труднощів з визначенням розміру, головне знати свої вподобання та уважно переглянути відгуки про моделі. До того ж вартість рюкзаків і сумок з Китаю набагато менша тих, які продаються у нас. Але це ніяк не впливає на якість товару.

Топові рюкзаки з Китаю до 20$

Щоб якось допомогти вам вибрати рюкзак або сумку на Аліекспрес, ми підібрали для вас перелік кращих моделей з хорошими відгуками від надійних продавців.

Недорогий рюкзак у стилі унісекс за 9$

Модель невелика, але досить містка. Підходить школярам чи студентам для носіння зошитів і книг. Покупці у відгуках відзначають хорошу якість рюкзачка.

унісекс за 9$

Повний опис товару – http://ali.pub/240xis

Комплект з рюкзака, сумки та косметички для дівчат

Всі вироби досить міцні і прикрашені оригінальними орнаментами. Вартість набору становить від 11 до 15$, залежно від комплектації.

Комплект

Придбати – http://ali.pub/241t9x

Аліекспрес рюкзаки до 20$: стильна модель з USB портом

Наявність спеціального порту USB дозволяє без проблем заряджати різні гаджети. Крім того, рюкзак має оригінальний принт, який світиться вночі. Виріб досить місткий, проте всередині відсутні додаткові кишеньки. Вартість – 18$.

модель з USB портом

Повний опис товару – http://ali.pub/240wry

Місткий рюкзак з відділенням для ноутбука

Модель оснащена спеціальною кишенею для перенесення ноутбука або планшета, а також має USB-порт. В наявності 15 кольорів. Ціна – 16$. У рюкзак може вміститися ноутбук розміром до 15.6. дюймів.

відділенням для ноутбука

Придбати – http://ali.pub/240wzq

Рюкзаки для школярів або студентів на одне плече

Модель пошита в стилі унісекс і не відрізняється великими розмірами. Сюди можна покласти документи, ключі, гаманець та інші дрібниці. Вартість товару всього 5$.

на одне плече

Повний опис товару – http://ali.pub/240y3z

Жіночий рюкзак для навчання

Продавець пропонує різні кольори. В середині моделі є кишені для планшета і пляшки з водою. Вартість товару – 17$.

для навчання

Перейти на сторінку з товаром – http://ali.pub/241qh0

Таким чином, на Аліекспрес рюкзаки можна придбати досить дешево. Ми запропонували вам найякісніші знахідки з китайського сайту до 20 баксів. Якщо ж ви хочете придбати дорожчий рюкзак або вибрати товар самостійно, пропонуємо відвідати:

  • каталог Aliexpress з чоловічими сумками – http://ali.pub/241tuq. Тут ви знайдете безліч варіантів для представників сильної статі.
  • також можете перейти в каталог жіночих рюкзаків – http://ali.pub/241u3v, де доступні спортивні, елегантні, універсальні моделі. Вдалого вам шопінгу на Aliexpress.

Вам буде цікава стаття Як побачити відгуки з фото на Аліекспрес.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий