Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Топові аксесуари для ванної на Aliexpress

Аліекспрес для ванної придбати

Топові аксесуари для ванної на Aliexpress

Якщо ви хочете, щоб приймання душу стало максимально комфортною та приємною процедурою, пропонуємо звернути увагу на Аліекспрес для ванної. В цьому розділі сайту китайських товарів ви знайдете недорогі полички, гачки, мильниці, оригінальні підставки, крани, стакани.

Цікаві аксесуари для ванної з Аліекспрес

На алі ви знайдете функціональні і стильні товари, які займуть гідне місце у вашій ванній кімнаті. Серед них настільні, настінні вироби, а також варіанти для підлоги, які можна придбати для себе або в подарунок на новосілля. Пропонуємо добірку топових знахідок з розділу Аліекспрес для ванної.

Багатофункціональна полиця

З такою полицею у вас більше не виникне проблем, куди ховати порошки, шампуні, кондиціонери та інші речі. Виріб легко складається і є досить зручним в експлуатації. Продавець пропонує різні варіанти комплектації.  Тому й така вартість полиці, яка коливається в межах від 20 до 40$.

недорогий тримач

 

Повний опис товару – http://ali.pub/29gmqh

Аліекспрес для ванної: дозатор для мила

Виріб має сенсорний датчик, завдяки чому для отримання мила досить піднести руки до моделі. Ціна дозатора складає всього 9.50$.

Дозатор

Перейти на сторінку продавця – http://ali.pub/29gng5

Компактна настінна полиця

Якщо ви хочете придбати недорогу і компактну полицю у ванну, можете зупинитися на такому варіанті. Модель вішається у кут і коштує від 7$ до 16.50$.

полиця

Придбати – http://ali.pub/29gr37

Тримач для туалетного паперу

Веселий тримач у вигляді мордочки з розділу Аліекспрес для ванної подарує веселий настрій в самому несподіваному місці. До моделі додаються різні варіанти очей.

Тримач

Переглянути товар на офіційному сайті – http://ali.pub/29gtzt

Настінний футляр для зубної пасти та щіток

Модель має форму сонечка і коштує всього бакс, якщо не враховувати доставку.

сонечко

 

Придбати – http://ali.pub/29grkw

Звичайно, це далеко не всі аксесуари для ванної з Аліекспрес. Ми просто підкинули вам кілька варіантів. Якщо ви хочете знайти потрібну річ з Алі самостійно, заходьте на офіційний магазин Aliexpress.

Магазин Алі

А якщо ви ще не замовляли товари з Китаю, радимо прочитати цю статтю.

Вдалих вам покупок і приємних водних процедур.

(Без рейтингу)
Loading...