Аліекспрес безпека покупок

Безпека на Аліекспрес – чи варто купувати на сайті?

Нових покупців цікавить цілий ряд питань з категорії «Аліекспрес безпека». Тому ми вирішили написати для вас замітку про надійність покупок в китайському магазині і дати відповіді на головні питання, які найчастіше задаються користувачами.

Ми розглянемо безпечність покупок, оплати, товарів та інші питання.

Aliexpress – один з найбільших торгових онлайн майданчиків у світі. Це інтернет-супермаркет, де торгую тисячі різних продавців і магазинів. Платформа постійно працює над якістю своїх сервісів і надає високу безпеку у всьому, що стосується обслуговування клієнтів.

Але є ряд нюансів, які адміністрація сайту просто не може перевірити. Тому з міркувань безпеки Аліекспрес впровадив систему платежів AliPay і рейтинг магазинів. Про все це ми розповімо нижче.

Аліекспрес безпека оплати

На сайті працює власна платіжна система AliPay, яка забезпечує високі стандарти захисту покупців від шахрайства та інших небезпечних ситуацій.

Якщо у вас виникає питання, а чи безпечно платити за замовлення наперед. То тут відповідь очевидна. Так, абсолютно надійно і безпечно. Коли ви оплачуєте покупку, то гроші не йдуть продавцю, і він не може обдурити вас, взявши гроші, але не відправивши товар. Сам продавець спочатку не отримує ваші кошти. Вони фіксуються системою AliPay до тих пір, поки ви не підтвердите завершення операції і отримання якісного товару. І ця система безпеки та захисту замовлень працює на відмінно. А коли ви підтвердили отримання посилки, кошти перераховуються продавцю. Тобто всі задоволені!

Таким чином, безпека платежів на найвищому рівні. Але є ще ряд питань пов’язаних з картами і їх кодами.

Код безпеки карти на AliExpress

Коли ви розраховуєтесь карткою, то доведеться на Аліекспрес ввести код безпеки. Правильно він називається захисний CVV-код. Якщо у вас вже є досвід оплати в інтернеті, то ви розумієте, що без цього не обійтися. Вся справа в тому, що цей CVV-номер захищає власників карт від викрадення коштів. Адже номер карти часто можна підглянути навіть при розрахунку в звичайному магазині.

Тим не менш, свій код цілком можна довірити системі АліПей. Така велика компанія як Алібаба Груп, якій належить сайт AliExpress.com, ні за що не стане красти і використовувати ваші платіжні реквізити. Їй дорога репутація, адже добова виручка від операцій в магазині величезна і становить десятки і сотні мільйонів доларів.

Але якщо вас все-таки хвилює безпека карти на Аліекспрес. Є чудовий варіант убезпечити себе. Багато банків пропонують сьогодні створити віртуальну карту, в зручній для вас валюті. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто вводити код безпеки на Алі, то слідуйте нашій інструкції.

  1. Цікавимося у нашому банку чи випускають вони віртуальні інтернет карти для покупок в інтернеті
  2. Замовляємо карту в зручній для вас валюті: доларах, євро чи гривнях
  3. Купуємо тільки з цієї картки, скидаючи на неї кожен раз ту суму, яку хочете витратити

Віртуальна картка – гарний інструмент для підвищення безпеки. Навіть якщо хтось отримає до неї несанкціонований доступ, там немає ніяких коштів і відповідно не буде жодних ризиків.

Які ще можуть бути труднощі з платежами?

Буває, що Аліекспрес не пропускає платіж з міркувань безпеки! Що це може означати? Швидше за все, ви платите за допомогою якогось нового інструменту. Чи пробуєте внести оплату карткою, яка належить іншій людині. Причини можуть бути різними, тому краще відразу ж поставити питання службі підтримки за цим посиланням.

Безпечність товарів, що продаються на AliExpress

Платформа не може контролювати якість кожного товару, який пропонується і продається на сайті. Тому покупець повинен самостійно перевіряти якість лота. Як це зробити? Читайте відгуки уважно та вибирайте товари тільки у надійних продавців з високим рейтингом.

Товари на Алі продаються різні. Іноді приходять речі з неприємним запахом. Але якщо товар має негативні характеристики, то про це давно вже написав хтось у відгуках. В більшості ж своїй товари якісні. Просто міфи про «китайщину» довго живуть в умах користувачів ще з радянських часів.

Щоб перевірити безпечність товарів на Аліекспрес ви можете пошукати свідоцтва про використовувані матеріали на сторінках з описом. Або ж запитайте продавця напряму.

Що можна зробити в цілях безпеки

Підведемо невеликі підсумки. Купувати на сайті AliExpress дійсно безпечно, зручно і цікаво. Якщо ж у вас є якісь страхи, то підвищити безпеку покупок на Алі Експрес можна такими кількома способами:

  • Купуйте тільки у перевірених продавців з високим рейтингом;
  • Уважно вичитуйте відгуки покупців і шукайте змістовні негативні зауваження;
  • Платіть віртуальної карткою, поповнюючи її тільки перед замовленням;
  • Цікавтеся якістю речей і матеріалами, з яких вони зроблені.

Якщо ще є питання – пишіть їх у коментарях!

Безпека на Аліекспрес – чи варто купувати на сайті?
Оцінка - 5, (1 гол.)

Вам також буде цікаво почитати: