Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Великий розпродаж очікується 11 листопада на Аліекспрес

знижки на Аліекспрес 11. 11

Великий розпродаж очікується 11 листопада на Аліекспрес

На Аліекспрес 11. 11 очікується розпродаж, який проводиться вже не перший рік. Що ж приготував для відвідувачів китайський сайт?

Традиційний розпродаж листопада або ж Всесвітній день шопінгу стартує на AliExpress в 10-00 (Київ) та закінчиться рівно через 24 години. Відвідувачів китайсько сайту очікують шалені знижки. Вперше такий розпродаж в “Alibaba Group” провели в 2009 році. Успіх цього маркетингового ходу став приводом зробити Всесвітній день шопінгу щорічною подією.

Коли на Аліекспрес 11.11 проводиться розпродаж, відвідувачі ресурсу можуть придбати з суттєвими знижками:

  • одяг та взуття;
  • біжутерію і ювелірні вироби;
  • мобільні телефони, комп’ютерну і цифрову електроніку;
  • меблі та товари для дому;
  • декоративну косметику та парфуми;
  • іграшки та товари для дітей.

Розміри знижок коливатимуться від 5 до 15%, а подекуди і 50%.

Аліекспрес 11. 11 розпродаж: що варто знати

Щоб заощадити на покупці товарів під час великого дня знижок на Алі варто врахувати на ступне:

  1. знижки на Аліекспрес не завжди є знижками. Справа в тому, що деякі недобросовісні продавці, перед тим як опустити ціну, можуть суттєво її підвищити. Тому не купуйте товар, якщо побачили, що його вартість впала на 70-90%. Кешбек сервіс від LetyShops допоможе вам з’ясувати динаміку цін на певний товар, щоб ви змогли визначити, яку реальну знижку пропонує магазин;
  2. заздалегідь підготуйте список того, що бажаєте придбати в день розпродажу. Адже речі, які дійсно продаються 11.11 набагато дешевше, розкуповують за лічені хвилини;
  3. з’ясуйте всі питання щодо товару, який бажаєте придбати до початку розпродажу. Під час Всесвітнього дня шопінгу продавець просто фізично не зможе поспілкуватися з Вами.

Отже, розпродаж, що пройде на Аліекспрес 11. 11 – це не лише можливість суттєво заощадити, але й шалений азарт. Про подію, читайте тут.

(Без рейтингу)
Loading...