Які аксесуари до iPhone X вже зараз можна придбати на Аліекспрес

Аксесуари до iPhone X на Аліекспрес

Аксесуари до iPhone X на Аліекспрес з’явилися задовго до виходу довгоочікуваної новинки, продажі якої в нашій країні стартують з листопада.

Поки що у фанів «яблука» є час, щоб зібрати кошти на нову іграшку. Компанія Apple повідомила, що стартова ціна iPhone X складе $999 доларів. А якщо прикупити з новинкою фірмові аксесуари, то сума, витрачена на новий смартфон виявиться ще вищою. Втім, вже зараз можна придбати дешевші аксесуари до iPhone X на Аліекспрес, деякі з них коштують «копійки»

Чохли до iPhone з Китаю

Придбавши новий дорогий гаджет, треба подбати про його захист. Погодьтеся, буде прикро розбити смартфон. Вже зараз на китайському сайті ви можете придбати шкіряний чохол від Apple для iPhone X. Його ціна доходить до 70$. Однак ви можете заощадити, придбавши на китайському сайті доступний чохол від ноунейм-виробника. На Аліекспрес є звичайні силіконові, шкіряні та металеві чохли.

Ультратонкий чохол для айфона

чохли для айфона недорого

Придбати – http://ali.pub/1yhj7l

Аксесуари до iPhone X на Аліекспрес: бездротова зарядка

Одночасно з виходом нового iPhone компанія Apple почне виготовляти бездротовий зарядний пристрій – Apple AirPower. Придбати оригінал можна буде в 2018 році. Шанувальникам фірми Apple доведеться віддати за зарядку від 100$. При цьому в Apple AirPower буде використовуватися технологія бездротової зарядки стандарту Qi, а значить, цілком можна вже зараз знайти її дешеві аналоги. Альтернативою можуть виступити будь-які сертифіковані Qi-пристрої, заточені саме під Apple.

Першими власну версію бездротової зарядки для акумулятора iPhone X запропонували в компанії Belkin і Mophie. Потужність бездротової зарядки від Belkin становить 7,5 Вт, що забезпечує прискорений процес зарядки. Вартість такого пристрою дорівнює $60.

Mophie Wireless Charging Base в технічному плані є клоном продукту від Belkin та демонструє аналогічні можливості. Єдина відмінність – прогумована поверхня зарядки, що виключає випадкове ковзання по ній телефону. Пристрій Mophie обійдеться в ті ж $60. Втім на AliExpress вже зараз можна знайти дешевші варіанти за ціною від 7 до 15 баксів.

Бездротовий зарядний пристрій для iPhone 8, 10, X

Бездротовий зарядний пристрій

Перейти на сторінку з описом товару – http://ali.pub/1yhist

Швидка зарядка

Крім бездротової зарядки до iPhone X, Apple пропонує швидку зарядку, завдяки якій смартфон можна зарядити на 50% всього за 30 хвилин. Фірмові зарядки “яблучників” дорогі, тому, якщо вони не по кишені, є відмінний варіант – Anker. У неї потужність – 30 Вт. Однак, у Anker є мінус – відсутність підтримки подовжувача. За розміром Anker дорівнює адаптеру Apple на 29 Вт. Коштує аналог до 30$

Таким чином, якщо ви бажаєте трохи заощадити на покупці нового гаджета від Apple, можете вже зараз переглянути потрібні аксесуари до iPhone X на Аліекспрес. Посилання на каталог товарів для айфонів – http://ali.pub/1yhlna

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь