Відстежити посилку з Аліекспрес за номером

Де знайти номер посилки Аліекспрес і як відстежити її по ньому

Номер посилки Аліекспрес – унікальний ідентифікатор (трек-код), який присвоюється кожному окремому відправленню товару. Правильно він називається номер відстеження. Він потрібен для того, щоб відслідковувати шлях товару до замовника.

Цей код ви можете знайти на сторінці з замовленнями і для кожної окремої покупки він відрізняється. Він складається з букв і цифр.

Номер посилки з Aliexpress буває з трекером і без. Присвоєння того чи іншого типу зазвичай залежить від політики продавця і ціни товару. Номер з трекером означає, що посилка з Аліекспрес за номером замовлення буде відслідковуватися весь шлях без проблем. А в другому випадку процес стеження іноді може ускладнитись.

Як отримати номер для відстеження посилки з Китаю Аліекспрес

Вам потрібно авторизуватися на сайті або в мобільному додатку, а далі зайти в розділ “мої замовлення” (можете перейти по посиланню і вас перекине туди).

Далі знаходимо посилання «Детальніше» і тиснемо на неї. А на наступній сторінці ми і знайдемо номер посилки Аліекспрес.

Увага, важливо! Не плутайте номер та номер замовлення. Це абсолютно різні речі. Номер замовлення потрібен самій платформі і продавцям для обліку своєї діяльності.

Тому не пробуйте перевіряти де зараз знаходиться товар з Китаю, вставляючи такий код на спеціальних сайтах для відстеження. Ви нічого не доб’єтеся таким чином.

Наступний крок – промотуємо сторінку вниз і знаходимо пункт «Відстеження відправлення».

Ось як він буде виглядати (ну або просто цифри, але в цьому місці).

номер посилки аліекспрес

Далі, щоб перевірити, де знаходиться наша посилка, скопіюйте цей код. Його ми будемо вставляти на спеціальному сайті.

Також варто звернути увагу на міжнародну транспортну компанію. У цьому пункті ви бачите той сервіс, який і доставляє вам товар. Якщо ви хочете отримати досвід, який в подальшому допоможе вибирати швидку доставку – порівнюйте роботу цих компаній.

Як відстежити посилку з Аліекспрес за номером на спеціальному сайті

Відстежити посилку з Аліекспрес за номером відстеження не складе труднощів, якщо ви виконали всі перераховані вище пункти.

Далі потрібно перейти на один із сайтів для відстеження, вставити свій набір символів, що позначають конкретно вашу посилку і отримати її поточний статус.

Сайтів, придатних для цих цілей дуже багато. Ми воліємо track24

Отже, переходимо на сайт для трекінгу.

Далі вставляємо в спеціальне поле наш номер посилки AliExpress. Після чого тиснемо – велику синю кнопку.

Далі може знадобиться почекати від декількох секунд до хвилини і нижче буде виведена історія транспортування.

Зважте, що блакитним праворуч відзначені поштові сервіси, ця інформація може підказати вам, яка зі служб доставляє посилку у вашій країні.

Рекомендація. Зареєструватись на цьому сайті, і ви зможете підключити безкоштовні повідомлення на електронну пошту про зміни статусів посилки. Це дуже зручно.

Ще один момент. Іноді продавець дає специфічний номер посилки. Зазвичай в таких випадках він пише вам листа, де вказує спеціальний сервіс, де можна дивитися як до вас просувається замовлення. Тому не соромтеся читати листи від продавців.

Друзі, якщо у вас виникли труднощі, будь ласка пишіть свої запитання у коментарях нижче. Також ви можете прочитати нашу докладну статтю про доставку та відслідковування посилок.

Оцініть статтю

Вам також буде цікаво почитати: