Домашня » Блог про Аліекспрес українською » 11 листопада – вже післязавтра: найбільша розпродаж осені на Aliexpress

11.11 на Аліекспрес що це

11 листопада – вже післязавтра: найбільша розпродаж осені на Aliexpress

Якщо ви цікавитеся 11.11 на Аліекспрес що це? Значить ще не чули про найбільшою розпродажу цієї осені. Поспішайте купити товари з Китаю з найбільшими знижками.

11.11 на Аліекспрес – це:

великий лавиноподібний цінопад, який трапляється лише кілька разів у році.

знижки на товари від 5 до 20% (в середньому на електроніку та одяг 10-15%)

великий вибір дешевих товарів від різних магазинів і брендів

Розпродаж на Аліекспрес 11 листопада відгуки

Розпродаж 1111 проводиться щорічно. Кожен магазин на платформі Aliexpress заздалегідь готується до цієї події, тому вже зараз ви можете подивитися, які знижки будуть діяти у цей всесвітній день шопінгу.

Щоб переглянути на скільки знижують ціну – перейдіть в інтернет-магазин і подивіться спеціальну вкладку «Знижки 11.11» Там ви побачите на скільки відсотків знижена вартість товару.

Aliexpress

День шопінгу 11 11Чи варто купувати на розпродажі Аліекспрес 1111? Безумовно так. Магазини готові не спати декілька днів, щоб роздобути клієнтів, адже конкуренція шалена і кожен може придбати у іншого.

В основному знижки 11.11 вигідні для тих покупців, які знають реальну ціну певного товару, тоді ви точно не потрапите в ситуацію, коли ціну на річ спочатку підняли, а потім знизили і вказали жадану знижку.

Але навіть в такому випадку ви отримаєте річ нижче звичайної вартості, що дуже вигідно. Тому не рекомендуємо пропускати цей день, якщо ви любите купувати на AliExpress.

Досвід команди AliExpert приніс лише позитивні відгуки про покупки 11 листопада. Наприклад, наш автор Ілона Лугова в 2016 році витратила 650 доларів, реально заощадивши при цьому більше 80 USD, непогано правда!

Дивіться наш розділ Економія, щоб ніколи не пропускати важливі розпродажі.

Всесвітній день шопінгу 2017

Саме 11 листопада увесь світ шопоголіків святкує цей відомий день. Не виняток і 11.11 Аліекспрес, що це допоможе істотно заощадити на покупках і придбати дійсно вартісні речі. Не варто чекати Чорної п’ятниці, адже цінова політика буде аналогічною і продавці зацікавлені зробити хороші знижки вже в цю суботу.

Розпродаж 11.11 на Aliexpress дозволить зберегти в сімейному бюджеті до п’ятої частини грошей на покупки одягу та електроніки. Тому радимо вже зараз переходити на сайт і придивитися до смачним пропозицій.

Не забувайте поділитися новиною зі своїми друзями, можливо вони вже давно чекають розпродажу, щоб придбати потрібну річ.

(Без рейтингу)
Loading...