Домашня » Блог про Аліекспрес українською » 11.11 – час великого шопінгу на Aliexpress з найбільшими знижками осені

11-11 Аліекспрес

11.11 – час великого шопінгу на Aliexpress з найбільшими знижками осені

11.11 Аліекспрес – час покупок для всіх. Розпродаж на честь всесвітнього дня шопінгу триватиме рівно 24 години і запропонує відвідувачем магазину унікальні пропозиції.

У 2017 році обвал цін торкнеться всіх товарів, а знижки до 80%.

Aliexpress

Знижки 11.11 Аліекспрес – на скільки дешевше реально?

Заради справедливості варто відзначити, що переважна більшість продавців великі хитруни і спочатку підняли ціни, а потім їх випустили. Тому реально знижки – 10 – 25%, але хіба це мало? Всі, хто орієнтується в цінниках на товари, легко зрозуміють, що заощадити можна багато. Особливо якщо купувати речі 11.11 Аліекспрес 2017, які давно в списку бажань.

Якщо ви питаєте, скільки знижка 11.11 – залежить від товару і магазину. Максимум -25-30%, але це дуже рідко, в основному 10-15%.

Які знижки будуть 11.11 на AliExpress

Та різні. Банально – зниження цін. Це має бути зазначено на сторінці з товаром:

знижка

Зверніть увагу, що відноситься дискаунт не до всіх продаваних речей. Читайте опис товару.

Другий варіант – купони від продавців магазину. Не забувайте застосовувати купони, розміщені під описом. Купони 11.11 будуть дійсні тільки 1 день – не варто відкладати, відразу застосовуйте їх до обраних операцій.

Читайте як купувати в магазині, а також як економити на покупці товарів на Aliexpress.

Умови розпродажі на Аліекспрес 11.11 2017

В принципі ніяких особливих умов, якщо користуватися знижками. Просто шукайте товар, де дійсно опустилася ціна і купуйте його вигідно. Тобто правил розпродажу, як таких немає.

Єдина умова – тимчасовість. Розпродаж розпочнеться в суботу о 10-00 за київським часом і завершиться аналогічно, в неділю. Варто поквапитися!

Відгуки про шаленомі дні покупок

Відгуки про 11.11 на Аліекспрес завжди позитивні. Люди радіють, що заощадили десятки доларів і придбали речі в рази дешевше. Часто пишуть приблизно таке:

«Зважився купити, як виявилося, у моїй країні це коштує в три рази дорожче».

«Приголомшливо. Заощадила понад 100 доларів, при покупці на 500. Вже чекаю чорної п’ятниці»

Що ж купити в цей день?

Те, що давно хотіли, але ще не встигли. Дешевшає все – одяг, косметика, товари для дому, дитячі речі, електроніка, смартфони, годинник і т. д. Кожен вибирає, що потрібно саме йому.

11.11 Аліекспрес – ваш шанс прикупиться речами дешевше, ніж звичайно. Пам’ятайте ключові речі: знижки, купони, тільки 24 години, уважно порівнюємо ціни, щоб не купити за звичайною вартістю.

Перейти в магазин для покупок!

(Без рейтингу)
Loading...