Товари за смішну ціну – Aliexpress < 1$

1 Аліекспрес - товар за долар

1 Аліекспрес – це товари за 1 долар з Китаю. Так, таке теж буває і на сайті можна придбати речі за смішну ціну.

І все тому, що у більшості продавців товари продаються без націнок, як наслідок не потрібно платити посередникам ще 300-400% вартості речі зверху. Щоб переглянути доступні на Аліекспрес товари до 1 $, слід скористатися фільтром за ціною. Також в магазині є можливість отримати халяву і навіть придбати продукти за 1 цент.

Цікаві товари Аліекспрес до 1 долара

1 Аліекспрес – це просто фантастика. Тут можна отримати різні кабелі, перехідники, іграшки, аксесуари та прикраси, які в Україні або Білорусі коштують у три-чотири рази дорожче.

Щоб не бути хвальками наведемо приклади того, що можна придбати тут менше, ніж за бакс.

Приклади товарів за халявно низьку ціну:

http://ali.pub/1v9y7a – плівка для айфонів

Товари за смішну ціну - Aliexpress < 1$

http://ali.pub/1utkou – бампер для айфона

бампер для айфона

http://ali.pub/1utkuv – гарнітура з мікрофоном

гарнітура з мікрофоном

http://ali.pub/1v9yf9 – подвоювач для навушників

подвоювач для навушників

http://ali.pub/1utl7w – іграшки зоряні війни

іграшки зоряні війни

http://ali.pub/1utllb – шапки з цікавими написами

шапки з надписами

http://ali.pub/1utlqr – кісточки для макіяжу

кісточки для макіяжу

Помічник Aliexpress добре розбирається у всіх категоріях товарів і тому дивіться інші наші статті, щоб не пропустити найсмачніше.

Як знайти дрібнички Аліекспрес до 1 долара

На жаль, на сайті немає такого розділу, як «1 Аліекспрес». Але це не страшно, адже є фільтр сортування по ціні, де можна задати максимальну ціну в 1 долар. Станом на кінець вересня 2017 року, це приблизно 26 гривень і 65 рублів.

Після установки фільтрації за ціною ви побачите сотні тисяч товарів різних типів, від аксесуарів для електроніки до красивих брязкалець, прикрас і навіть одягу.

Подивитися найдешевші товари на Aliexpress вийде на ПК і телефон, фільтр є на будь-якому пристрої.

Радимо вам також встановити фільтр за кількістю замовлень, оскільки самі цікаві речі замовляють у великих кількостях. Але це не завжди так, іноді про новинки покупці дізнаються пізно і товар простоює довго, а його помічають через кілька років. Так було, наприклад, з популярними зараз спінерами, які були винайдені ще в 30 роках минулого століття.

1 Аліекспрес – кілька фішок на aliexpress.com

Намбе уан – китайська Халява

Якщо ви не знали, в офіційному магазині деякі цікаві дорогі речі можна отримати практично задарма, точніше за один цент. Які такі товари Аліекспрес 1 цент і як їх отримати?

Мова йде про розділ Халява, який доступний тільки на мобільних телефонах, через офіційний додаток магазину. Це акції від магазинів, які розігрують свої товари між підписниками. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:

  • авторизуватися в додатку на смартфоні
  • зайти в розділ Халява
  • вибрати товар, який сподобався
  • підтвердити додавання магазину, який пропонує товар в улюблені.

Виграти в акції нелегко, так як кожен раз на якусь річ претендують десятки тисяч покупців. Любителів халяви завжди багато!

Намбе ту – великі розпродажі і угоди дня

Щоб отримати деякі продукти дешевше, ніж вони коштують зазвичай, уважно переглядайте активні пропозиції продавців у дні великих розпродаж або в щоденних акціях. Іноді щастить потрапити на справжні копійчані скарби. Якщо мова про флеш-deals, то ситуація складніша, адже Аліекспрес речі за 1 хвилину купити важко, і вони швидко закінчуються.

Намбе трі – купуємо оптом

Для отримання товарів, які коштують дорожче, але з лейблом «1 Аліекспрес» – перегляньте розділ оптовиків. Якщо ви придбаєте 10 або більше примірників, ціну опустять і тоді товар може коштувати до 1 долара.

Дешево і сердито – як результат

Підведемо підсумки. Що можна купити на Аліекспрес за 1 долар?

Брелоки, чохли, хаби, лампочки, батарейки, ліхтарики, шапки, шкарпетки, шарфи, кабелі, перехідники, кепки, фурнітуру, різноманітні іграшки, косметику і багато іншого.

Але сотні тисяч інтригуючих пропозицій за такою низькою ціною, привертають увагу багатьох покупців і роблять магазин Aliexpress дійсно цікавим.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь